Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha gyesen vagyok, egyedül...

Ha gyesen vagyok, egyedül kihasználhatom e a csok-ot? Önerőm van.

Figyelt kérdés
csok
2016. jan. 12. 12:59
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2016. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2016. jan. 12. 13:02
 4/10 anonim ***** válasza:
28%

mert férj vagy élettárs kell hozzá.

hisz kormányunk szerint csak az a család...

2016. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Ráadásul 2 év folyamatos munkaviszony is kell hozzá, és - úgy tudom - a gyes nem az.
2016. jan. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
mondjuk valóban az a család, bár nem vagyok kormánypárti de olyannak ne is járjon a csok akik épp összebútoroztak laza fél évre..
2016. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
persze hatos annak se járjon ahol egyik szülő üti veri a másikat, vagy csak szépen lelép, mert megunta... na nehogy már kapjanak valamit ők is!!!
2016. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A 10+10 milliót aligha, DE a CSOK nem csak annyiból áll.


Házastárs csak a megelőlegzett csok-hoz kell (azaz ha előre vállaltok X gyereket), meglévő gyerekre egyedülálló is ugyanúgy igényelheti.

"Sima" CSOK-hoz (használt lakásra) nem kell munkaviszony.

Egyébként pedig GYES-en lévőnek is ugyanúgy lehet munkaviszonya (ha a GYES-t CSED, GYED előzte meg, akkor főleg).

2016. jan. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"persze hatos annak se járjon ahol egyik szülő üti veri a másikat, vagy csak szépen lelép, mert megunta... na nehogy már kapjanak valamit ők is!!!"


Nos, tetszik, nem tetszik, valamilyen eszközzel ki kell szűrni Kolompárékat az igénylők közül, és a mai politikailag korrekt, versenyezzünk ki a toleránsabb eu-ban azt sajnos nem tehetjük meg, hogy azt mondjuk, hogy az élősködő cigányoknak nem adunk és slussz. Szívás, hogy rendes emberek is beleesnek ebbe a kategóriába, de azért őszintén, szerinted, ha gyesen lévő egyedülálló nők is igényelhetnék a 10 milliókat, szerinted milyen színű lenne a sor a bank előtt?

2016. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Itt a válasz a kérdésemre,aki szeretné tudni és kösz mindenkinek!

[link]

2016. jan. 15. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!