Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy mintha...

Éreztétek már úgy mintha mocorogna bent valaki pedig nem vagytok terhesek? Ugye valaki volt még így, nyugtassatok meg kérlek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Szülés után vagy?
2016. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem csak szülés után fordul elő. Akkor valóban gyakoribb, de bármikor lehet olyan bélmozgásod.

Tapasztalat.

2016. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem már lassan 2éves lányom.

Pár napja tűnt fel az az aprócska pillangózás alhasi tájékon, viszont napra pontosan megjön épp most vagyok túl rajta és még csak a mennyisége sem kevesebb...tehát valahol lehetetlen.

Csak beleforgattam magam, mert mostanában álmosabb is vagyok, volt gyomor égésem enyhe rosszullét.

2016. jan. 14. 11:25
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam szülés utána vannak ezek,illetve biztos előtte is volt,de nem figyeltem. Ezek nekem olyan érzések mint amikor mg nagyon az elején megmozdult a baba. Ha terhes lennék biztos azt mondanám,hogy a baba mozog,de nem.
2016. jan. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En most is ezt erzem. 6 honaos a babam védekezünk es aktívan szoptatok tehat az esélye 0. De nekem is van émelygés es álmosság. Csinaltam tesztet is es meg csak szaradasi csik sem volt.
2016. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugodtam :)
2016. jan. 14. 12:11
 7/9 anonim ***** válasza:
a sógornőm 10 éve szült utoljára, azt mesélte, hogy néha még mindig érez olyan bélmozgást, amit régen magzatmozgásnak volt hajlamos tulajdonítani terhessége alatt.:)
2016. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 éve szültem és a mai napig érzem, nem is kicsit, pl. most is :) pedig tuti nem vagyok terhes. Voltam már nőgyógyásznál is, hogy mozog a hasam, de csak fantommozgás. Engem mondjuk eléggé zavar, mert nem hogy csak érzem, de még látni is lehet. Meglehet azért, mert terhesség alatt picit szétnyílt a hasfalam. Elképzelhető, hogy ez a mozgás most már örökké így marad?
2016. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7 es 6.5 evesek a gyerekeim.eleg gyakran erzek korai magzatmozgasra hajazo mocorgast. egy idoben nagyon ijeszto volt,mert semmikepp nem akartam volna ujabb babat. de hal istennek nem voltam terhes. wllenben annyira zavart, h orvosnal is voltam,azt mondta ne aggodjak,elofordul.emlitette,h megtermett belferegnel lehetnek hasonlo tunetek,kivizsgaltattam magam de semmi.

pedig neha lathatoan mozog is a hasam es nem mondhatnam,h osszefugg belszelekkel vagy barmi emesztesidologra utalo jel.

amugy az elso varandossagom alatt volt egy hasi mutetem es jellemtien a heg kornyeken erzek mozgast. a masodik varandossagnal meg szetnyilt a hasfal,lehet ez is kozrejatszik h nem tartanak olyan rugalmasan a szovetek. persze csak talalgatok

de mar tobbszor csinaltam ezek miatt a mozgasok miatt terhessegi tesztet,de mindig negativ lett

2016. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!