Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik abortuszellenesek azok,...

Akik abortuszellenesek azok, úgy gondolják, hogy egy nem akart gyereket megszeretnének a szülei?

Figyelt kérdés
Az örökbeadásba ne menjünk bele. Ha egy nő kiír egy kérdést, arról hogy abortuszra menne, sokszor írjàk hogy megbànod, a gyereked, abortuszos videókat linkelnek. Ugyanakkor ott van az, hogy sokszor a tervezett gyereket sem szeretik a szüleik. Bántalmazzák, nem foglalkoznak vele.
2016. jan. 16. 16:13
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
67%
Az abortusz ellenesek olyanok mint a vallasosok. Nem gondolkodnak. Az abortusz rossz es kesz, ez igy van mert igy van. Ne keress logikat benne.
2016. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Én abortusz pártinak tarom magam, de nem akkor ha ész nélkül, fogamzásgátlás helyett használják. És hidd el_ Egy nem kívánt gyereket is szerethetnek a szülei, élő példában láttam. Mert addig amíg a karjukba nem vették, az a gyerek csak elmélet. nem mosolyog rájuk, nem szereti viszont őket. És talán a problémák is mások mint amit elképzeltek. Ennek ellenére is azt mondom: Nem ellenzem az abortuszt. Mert olyat is láttam ahol a szülők pokollá tették a KÍVÁNT gyerekük életét. Holott az egyetlen bűne az volt hogy megszületett. Még egyszer: nem ellenzem az abortuszt ha okkal történik. És nem fogamzásgátlás helyett.
2016. jan. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Igen, úgy gondolják (és most átlagban beszélek), hogy ha ahhoz van eszed, hogy felcsináltasd magad, akkor vállald a felelősséget és szüld meg, neveld fel. Ez amolyan elégtétel idegen emberektől arra, hogy tudd, elcseszted az életed.

Másrészről a legtöbb nő empátiát érez, felelősséget egy gyerek iránt. Én ha teherbe esnék, úgy, hogy nem akartam, soha nem tudnám azt megtenni, hogy a gyerekre vezessem aztán vissza. Vannak akik erre nem képesek.

Harmadrészről pedig az emberek ilyenkor alapvetően az életet tekintik elsődlegesnek. Teherbe esett valaki, akinek a hasában egy baba fejlődik. Igazolt tény, hogy már pár hét alatt olyan szintű a fejlettség, hogy az embrió/magzat érezni képes fizikálisan. A gyerek, bár egyáltalán nem annak néz még ki (és ezt sokan ki is használják) már ÉL. Etikailag a legtöbb embernek egyszerűen elfogadhatatlan az, hogy egy élő, bár öntudatlan lényt, aki majd gyerek, ember lesz, meggyilkoljanak. Így természetesen az abortuszt teljesen kizárják, hacsak a baba nem beteg, vagy az anyát veszélyezteti.

Valóban nem gondolnak abba bele, hogy milyen lesz annak a gyereknek (vagy épp szülőnek) majd az élete, hiszen azt nézik, hogy egyszer majd gyerek lesz.

2016. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
11%
Jöhet a lepontozás LESZ*ROM! Én is ellenzem, méghozzá azért, mert talán a hölgyemény aki erre adja a fejét, ne a pics***-val gondolkozzon hanem az eszével, feltéve ha van neki. Felcsinálják, védekezni minek ugye? Aztán jöhet az abortusz, ami igenis gyilkosság. Hallottam olyan esetet is ahol a 4-ik hónapban vetette el a gyerekét a nő, úgy, hogy minden papírt aláírattak vele előtte, mert ritka az az orvos aki abban a szakaszban elválalja. Szóval nekem ne mondja senki, hogy az nem gyilkosság, mert nagyonis az. Attól, hogy az a pici még az Anya méhében van az nem azt jelenti, hogy nem él!!! Össze vissza felelőtlenül sexelnek aztán meg még nekik áll feljebb. Nyílván az ilyeneknek nem is való gyerek, inkább mennyenek el a dokihoz és a méhüket kapartassák ki, aztán lehet dugni ész nélkül, nem lesz gond.
2016. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%

Király, fél perc alatt levittek, mert van véleményem. Köszi szépen, de attól még ellenezni fogom az abortuszt, kivéve abban az esetekben amit mondtam.

Te meg négyes, nem tudom mit hallottál, de Mo.-n LEGÁLISAN 12.hétig lehet elvetetni a gyereket. Persze attól még megtörténhetett.

Hármas voltam.

2016. jan. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
17%
Ez konkrétan nem MO-n történt (még az újságban is volt róla szó)...szerintem ez nem egy nagy ritkaság, mert egyes magán dokik jó pénzért sok mindent bevállalnak, amit nem kéne...Mindenesetre mindenki gondolkozzon, mielőtt ágyba bújik.
2016. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
37%
Én abortusz ellenes vagyok, de ilyen mélységig még nem jutottam el gondolatban, hogy szeretné-e mégis a gyerekét. Van egy pont, amin nem tudok túljutni: a mai világban hogyan történhet meg (pláne ilyen nagy számban), hogy valaki terhes lesz, pedig nem akar (kivétel persze van, akik amúgy védekeznek, de mégis hiba történt, az nyilván más történet). Ezek az emberek tényleg nem tudnak gondolkodni? Nedves lesz a p..i, és akkor ennyi? Maximum vesszen az a gyermek, ha mégis becsúszott?
2016. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Kedves negyedik, és mi van a férfiak felelősségével? Mert ah becsúszik a gyerek, azt a nő szívja meg, legtöbbször egyedül. Pedig nem egyedül hozta össze.
2016. jan. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

Negyedik, csak az utolsó mondatodhoz fűzném hozzá, hogy nálunk nem lehetséges a méh kivétele, amíg nincs 3 gyereked és nem vagy bizonyos kor fölött... (akkor meg már minek..)

Ezt azért mondom, mert én most tudom, hogy nem szeretnék a jövőben gyereket, és elgondolkodtam rajta, hogy ha a védekezésünkbe hiba csúszna, mit tennék... Amúgy őszintén fogalmam sincs.

2016. jan. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
26%
Pontosan..a nő szívja meg, ezért neki kell elsősorban észnél lennie. Főleg, hogy manapság tablettával védekeznek (ezt ugye ezt nem a férfi teszi be a nő szájába?). Ha ez nincs így, akkor a férfit meg kell kérni, hogy húzzon fel egy gumit. Egy normális kapcsolatban általában ezt megbeszélik. Aki pedig kalandos életet él, egyből urgik az ágyba..azt sajnálni kellene vagy mi?
2016. jan. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!