Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megutáltam a kislányt. Kicsit...

Megutáltam a kislányt. Kicsit bonyolult, lelkizős téma. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
Szóval van egy barátnőm, rajta kívül mondhatni senkim nincs. Nekem 3 gyerekem van, neki 1. Az ő lánya és az én kisebbik gyerekem egyidős, 2 évesek. Mondhatni mindennap itt vannak, én etetem a kislányt. Ez még annyira nem is zavana. A nagyobbik gond az, hogy a lánya veri az én fiamat. nAGYON AGRESSZIV gyerek. A fiam kék-zöld. Most kitaláltam hogy beteg vagyok, ne jöjjenek. De még igyis megkérdezi napi 2x hogy jöhetnek-e. Nem bírom a 4 gyerek zsivaját, és a sírást ahogy a fiamat veri. Múltkor már rácsaptam a kislány kezére mérgemben. Viszont az tart vissza, hogy ő az egyetlen ember akivel beszélgetni tudok. Félek ha ő nem lenne megint visszaesnék a depresszióba. A páromnak is elege van abbol hogy itt ülnek naponta, hogy 3 gyerek helyett mostmár 4et kell etetnünk. Ők nagyon rossz körülmények közt élnek, sokszor csak azt eszik a gyerrek amit én adok neki. Párom dolgozik, nemtud pihenni. Hogy magyarázzam el a bnőmnek úgy hogy ne bántsam meg? Megutáltam a kislányát... Nemtudom mit tegyek. Holnap valszeg már ide kell engednem őket...
2016. jan. 18. 22:42
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
A hibákért bocsánat, nagyon fáradt vagyok.
2016. jan. 18. 22:43
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó barátnők vagytok, akkor meg lehet mondani neki, hogy zavar a gyerek agresszivitása. Esetleg próbáljátok feltárni, hogy mi okozza az agressziót. Otthoni családi problémák, vagy egyszerűen a kislány nem tudja verbálisan kifejezni az érzelmeit és ezért fizikailag adja ki a frusztrációt?
2016. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez eléggé úgy hangzik nekem, mintha élősködnének rajtatok, ha pedig ez így van, akkor az nem barátság és az ilyen kapcsolatért nem kár.
2016. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
igy, ahogy leirtad ide : " nezd kedves xy. nagyon kedvellek teged, jo baratomnak tartalak, de nem allapot, hogy napi szinten nalunk vagytok, mert nem tudok ennyi gyereket etetni. szivesen adok, de nem minden nap, mert annyira fenyesen mi sem allunk. kerlek csak hetvegente gyertek, akarmilyen kinos is ezt kernem, muszaj mondanom. a parom sem tud pihenni a gyerekek miatt. masreszt, a gyereked bantja az enyemet."
2016. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nemtudom mi okozhatja, de csak a fiammal ilyen. A 2 nagyobb gyerekemet nem meri bántani. Apa és anya elváltak, hétvégente van ott a gyerek az apjánál aki az anyja szerint nem normális, szerintem meg normális :) Szóval az anyuka az apukára fogja, pedig szerintem tök normális. Persze nem én éltem vele együtt...
2016. jan. 18. 22:48
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy be kell engednek?!

Ne haragudj ,de a te hibád hogy kb nálatok élnek!Menjetek le közösen sétálni vagy játszótérre.Igaza is van a férjednek.A barátnödnek meg szólj ,hogy nevelje meg a gyerekét vagy nem játszhatnak együtt.Tudod mikor hagynám hogy verje a fiamat...

2016. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

KELL engedned?

Semmit sem kell.


Építsd le ezt a kapcsolatot. Többet adsz, mint kapsz.


Azt hittem egyedülálló vagy, azért voltál depressziós (és azért nincs senkid rajta kívül. És a párod? Ő senkid? Gondolom dolgozik, de azért tudsz vele beszélgetni.


Én eddig sem tűrtem volna olyan gyereket, aki bántalmazza a fiam.

2016. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy oda KELL engedni Őket?Ha én a párod helyébe lennék,biztos,hogy már ultimátumot kaptál volna(bocsi).Nekünk 3 gyerekünk van,biztos,hogy megőrülnék nap,mint nap egy 4. gyerektől(és a barátnőmtől is,holott az én barátnőmmel 18 éve vagyunk nagyon jó viszonyban).Hogy hogy senkid nincs?Melózni nem tudnál elmenni?Sokat segíthetne a helyzeteden(a depiden,a párkapcsolatodon,az egész életeden).A kicsi mehet bölcsibe,már nem olyan pici.
2016. jan. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is egyszer vigyáznom kellett a kislányra. Egyébként amikor én vigyázok rá, egy angyal a kislány és nem bántja a fiamat. Viszont ha ott az anyja akkor egyfolytában.
2016. jan. 18. 22:51
 10/25 A kérdező kommentje:
Nincs bölcsi, falun lakunk. Majd csak akkor tudok elmenni dolgozni, ha nagyobbak lesznek a gyerekek. A párommal jól megvagyunk, de ő dolgozik, alig van itthon.
2016. jan. 18. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!