Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy van az 6hetes gyereknél...

Hogy van az 6hetes gyereknél a láthatás?

Figyelt kérdés
Egyedülálló vagyok van egy 6hetes kisfiam aki az én nevemen Van nem az apuka nevén! Az apja tőlem el akarja venni, persze ezt nem engedem mert semmi káros szenvedélyem nincs! Nem vagyok a gyerekre veszélyes saját házam van! De én nem csak nem akarom oda adni de a láthatást is Korlátoznám! Eddig akkor jött amikor akart sőt a gyereket is oda adtam pár órára mert elég közel lakik! Sajnos történt egy dolog, nagyon meg vert mert nem adtam oda éjszakára a gyereket! Mit tehetek,? De mondom a gyerek az én nevemen van!

2016. jan. 21. 01:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nézd, van valami értelmes indokod arra, hogy miért nem fordulsz bírósághoz? Jelentősen megkönnyítené az életed. A gyermek családi jogállását pedig rendezni kell. A születési anyakönyvi kivonatán képzelt apa szerepel? Amíg nem fordulsz bírósághoz, addig ne is várj megoldást a problémára. A gyerek életébe rendszer kell, a bíróság megállapítja a láthatást, ti betartjátok, ha nem működik, lehet hivatalos lépéseket tenni, a gyerek pedig megszokja a rendszert, és meglesz a biztonság érzete is.
2016. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!