Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki gyerekek mellett...

Van, aki gyerekek mellett dolgozik és tanul is? Milyen a napirendetek?

Figyelt kérdés
2 gyerekem van, szabad időbeosztású, rugalmas munkám, és szeretnék továbbtanulni. Most itthon vagyok még, pici a második, de épp azon gondolkodom, a három dolgot vajon össze lehet hangolni egyszerre? Mikortól? Ti hogy csináltátok? Csak hétfőnként lenne konzultációm, levelező oktatás.
2016. jan. 21. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most gyerek+tanulást nyomom,volt idő,hogy gyerek+tanulás+ munka,de nagyon leterhelő.

Vagy tanulás+gyerek vagy munka+gyerek, három dolgot már nem tudsz úgy csinálni,hogy mindben ott legyél a toppon!

Még akkor is necces,ha szabad időbeosztásod van a munkában!

2016. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nyelvet tanulok, bár nem annyira komoly szinten, persze majd szeretnék nyelvvizsgázni, de nem sürget az idő.

Őszintén szólva munkaidőben szoktam, szerencsére elég laza melóm van, ill. ha itthon van időm/energiám, akkor is előveszem.

Anno meló mellett jártam főiskolára, na azt már el sem tudom képzelni, hogy lehetne még a 2 gyerek mellé beilleszteni.

H-P-ig reggel f8-tól este f7-f8 körül érünk haza az edzések miatt, szombaton főzés-mosás-takarítás, vasárnap lazulás, kirándulás, nagyszülőzés, szóval a szabadidőm nulla...

2016. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napi 8,5 órát kell a munkahelyemen tölteni, rugalmas a munkaidő, 8-tól 15-ig tart a törzsidő. Korán bemegyek, a férjem viszi a gyereket az oviba, én megyek érte 4 körül. Utána együtt vagyunk, házimunka, stb. 9 körül elalszik, utána leülök tanulni (mármint vizsgaidőszakban, egyébként év közben nem tanulok). Konzultációkra nem járok, csak ha katalógus van, de az ritka. A vizsga napjára kiveszek egy nap szabadságot. Levelezőn járok jogra.
2016. jan. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

úgy vállaltam be, hogy részmunkaidőben dolgoztam már, de gyed alatt kezdtem, akkor sokat tanultam előre. nagyon megterhelő volt. eleve szombaton volt a suli, egész nap persze, hét közben munka, korán kelni, hiába végeztem 2kor vagy 3kor, akkor is hulla voltam mindig, vasárnap volt az egyetlen nap amikor a gyerekkel lehettem, bevásároltam (akkor még lehetett, még jó!), főztem, és persze tanultam.

most várom a másodikat, munkahelyem szeretné ha 3 évre visszamennék fősulira mert van egy új képzés, fizetnék is, de akkor meg vagy 2 hetes baba mellett kellene kezdenem, vagy 1 évig munka mellett tanulni. nem is tudom melyiket kéne bevállalni, utálom már most az egészet :(

2016. jan. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most szeptembertől úgy néz ki ebben a helyzetben leszek,bár nem tudom a három dolgot (gyerek,munka,tanulás) hogy lehet összehozni,hogy jó legyen...
2016. jan. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!