Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előfordult veled anyukaként,...

Előfordult veled anyukaként, hogy kölcsönösen vonzódtál valakihez?

Figyelt kérdés
És aztán mi történt?
2016. jan. 22. 14:50
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Igen, a férjemhez.
2016. jan. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. A házasságom nagyon megromlott a gyerek születése után, a férjem már nem tekintett rám nőként. Így amikor jött egy férfi, aki éreztette velem, hogy nőnek tekint, akkor bizony beindultak a hormonok...

Ő is házas volt, nem lett belőle semmi, csak levelezgettünk, meg párszor találkoztunk.

Utána rájöttem, hogy igazából a házasságom kéne rendbe tenni... úgyhogy erre kezdtem el koncentrálni, de sajnos nem sikerült, a férjem nem volt partner benne, úgyhogy évekkel később elváltunk.


Aztán jött egy újabb kapcsolat, szóval lényegében most is anyukaként vonzódok valakihez kölcsönösen. :) Most már a közös gyermekünket várjuk.

2016. jan. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen,szintén megromlott a házasság,amikor jött valaki,akibe belehabarodtam.Kölcsönös volt a szimpátia,de nem álltam még készen egy új kapcsolatra,ráadásul nem is voltam benne biztos,hogy igazi érzelmek voltak-e vagy csak a magányosság miatt,így amikor megismerkedett egy független nővel,úgymond át engedtem neki.Jó ember,megbonyolítottam volna az életét,ha úgy kell lennie,akkor lesz még közünk egymáshoz,ha nem,akkor nem.
2016. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!