Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák mi a foglalkozásotok?...

Anyukák mi a foglalkozásotok? Mennyi a netto bevételetek belőle? Hány gyerkőcötök van?

Figyelt kérdés

#munka #bevétel #anyukák karrier
2016. jan. 23. 11:43
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. jan. 23. 11:48
 2/14 anonim ***** válasza:
70%

Tudományos munkatárs vagyok egy egyetemen, 170.000 nettó a jövedelmem, egy gyerekünk van és azt hiszem, marad is ennyi.:)


29N

2016. jan. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Pályaváltáson gondolkodom, ezért is a kérdés
2016. jan. 23. 12:28
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
2 gyerekünk van, köztisztviselő vagyok egy önkormányzatnál, a diplomás bérem bruttó 145 ezer volt 2011-ben, ennek a nettója 102 volt akkor. Ha visszamegyek dolgozni, akkor sem lesz sokkal több, mert be van fagyasztva 2008 óta. Csak a soros lépés miatt lehet egy hajszálnyival többet keresni. :(Egy jó tanács: ezt a pályát ne válaszd! :)
2016. jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! 11 éves munkaviszonyom van eddig.
2016. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Autóbuszvezető vagyok,ez ne legyél szerintem :-)

Havi 260 óra munkahelyen töltött idővel keresek 120 ezer ft körül.Cafateria még van,havi 15 ezer étk. jegy,de ez bizonytlalan idén már.


(azért mondom,hogy buszvezető ne legyél,mert én pl.minden másnap dolgok hajnal 4től este 10ig,de van olyan kollégám nem is egy,aki minden hétköznap dolgozok mondjuk fél6tól este 6 ig és még a hétvége sem szabad mindig)

1 fiunk van,nem is lesz több.

2016. jan. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szociális munkás vagyok, 100 ezer a nettóm, de februárban születik a második gyerkőc, úgyhogy most már nem dolgozom.
2016. jan. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Területi képviselő vagyok egy multinál, a fizum nettó 155e Ft + bónusz,ami 0-100e Ft lehet, + évi 400e cafeteria, + céges kocsi, telefon, Ipad szinte korlátlan használatra, viszonylag rugalmas munkaidő H-P-ig.

Sokan lenézik a munkánkat és összekeverik az ügynöki munkával, ahol lyukat kell beszélni az ember hasába és mindenáron rá kell tukmálni valamit a másikra, pedig nem erről szól.

Nyilván a cél az értékesítés és akiben ez a véna nincs meg, annak természetesen nem való.

Ja, 2 gyerekem van, akiket én hozok-viszek oviba-suliba és edzésekre.

2016. jan. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg GYED-en vagyok az első gyerkőcünkkel, de szülés előtt beszerzőként dolgoztam. Havi nettó 260e volt a fizum (eredményes évben kaptunk 13. havit is), ezen felül az éves cafeteria keret nettó 200e körül, illetve céges telefon (pozíciótól függően különböző limitekkel).
2016. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

gondozónő vagyok, én ajánlom ezt a szakmát :)

nem tudom mennyi az állami bér, gondolom 6 órás minimálbér.

én 2 gyerek után járó adókedvezménnyel 175.000.- viszek haza, addig dolgozom és akkor mikor a gyerekeimet is el tudom helyezni, kevés gyerekem van, rendesek a szülők, bár az igaz, hogy nem épp egyhelyben ücsörgős munka :)

2016. jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!