Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretnék kisbabát, már...

Szeretnék kisbabát, már régóta, de a párom még nem,3 éve együtt vagyunk, jó a kapcsolatunk, anyagilag is jól állunk, de mindig azt mondja, hogy nem áll készen rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 14:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2016. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
22 én, párom 24
2016. jan. 24. 14:28
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Házassággal hogy álltok? Lakhatás? Albérlet vagy szülők, vagy esetleg már van saját lakásotok? Egyébként érthető, hogy ebben a korban még nem mindenki érzi késznek magát a gyerekvállalásra, függetlenül attól, mennyi ideje vagytok együtt.
2016. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Nem erőltetheted rá, ha nem akarja!
2016. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Várj amig felkészül a feladatra, még van időd bőven.

Nem kis teher a baba érkezése.Könnyebben le tudjátok majd győzni a nehézségeket, ha ugyanazon az akaraton vagytok ebben a témában.Nem szabad ráerőltetni semmiképp!

Te már most szeretnéd, plusz majd terhesen a hormonok még inkább egy lilaködbe varázsolnak majd.Ő pedig azzal a helyzettel nem tud majd mit kezdeni...

2016. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Ráértek. De ha nagyon akarsz, hát hajrááá. De jobb, ha tudod, ha Ő nem akarja, de te teherbe esel "véletlen", ami r*hadt nagy b@romság és kib*szás lenne vele szemben, főleg 3 év aztán, ami szinte semmi, nem lesz jó utána a kapcsolatokon, sanszos, hogy egy idő után lelép majd és csak a gyerek miatt fogtok találkozni. Ő meg éli világát egy olyannal, akinek számít, hogy megértse, főleg egy ilyen fontos dologban, mint a gyerekvállalás, ami hatalmas felelősség. Gyerek vagy még, mire neked egy gyerek? :/ 24L
2016. jan. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
69%
# 6-os vagyok. Nem a korodra céloztam azzal, hogy gyerek vagy, hanem a gondolkodásmódodra. Ha annyira akarsz gyereket, hagyd el és menj el megtermékenyítésre, vagy a könnyebbik lehetőség, keress egy csődört, már bocs.
2016. jan. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még fiatalok vagytok hozzá. Bőven van még időtök. Nem vagytok semmiről sem lekésve. :)) Szerintem a párod még nem ért meg rá, fiatal még az apasághoz.

Együtt éltek már? Házasok vagytok?

Hidd el, hogy a gyerekvállalsra meg kell érni és lemondásokkal is jár.

Még éljetek, legyetek boldogok, élvezzétek ki a kapcsolatotok minden percét és majd ha már a párod is készen áll akkor vállaljatok babát.

Én már kb fél éve nagyon szeretnék babát, de sajnos még várnunk kell vele. Elfogadom, hogy most így hozta az élet, nem akarok semmit sem siettetni, majd jön, amikor jön. :) Csak türelem kérdése.


26/N

2016. jan. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok.


A férjem 28 éves és persze azt mondja, h érett az apaságra, én mégis úgy látom, hogy időre van szüksége.

2016. jan. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez a legnehezebb.Én is így voltam csak én már 28évesen.Nektek még van idő bőven! Nekem is lett volna még igazából de én 30alatt szerettem volna az elsőt.(bár többet nem vállalnék-mert ez a terhesség is problémás).Hagyj időt neki.Azt viszont tisztázzátok le már most hogy ő mit talál megfelelő idöpontnak!Számára mi a megfelelő háttér stb.Mi nem beszéltünk ezekről soha es 9év után nagy viták voltak belőle.Sőt még most is vitáziunk elég sokat.Most épp azon hogy hívják majd ;)

Jah és te is gondold át a dolgokat.Van az anyai ösztön hogy szeretnél babát de azért ez nem csak rózsaszín boldogság.Tervezni kell valamrnnyire!Munka,lakhatás,későbbiekben mit hogyan...

2016. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!