Nem lehetek büszke?

Figyelt kérdés
A kedvesem gyereket vár, nagyon büszke vagyok, illetve csak lennék, de gyakorlatilag elhagyott. Boldog voltam amikor megtudtam, magamban tudtam, hogy régóta szeretnék már apa lenni, de nem élvezhetem se a várandósság egy percét, és valószínűleg a gyereknevelést örömeit és nehézségeit sem! Nem vagyok tökéletes, közel sem, de.. ez mennyire gyakori, hogy a kismama hagyja el az apát? Foggal körömmel ragaszkodnék, nem akartam cserbenhagyni, és mégsem!
2016. jan. 25. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért hagyott el?
2016. jan. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dióhéjban: az élet minden területén egy nagy nulla lettem a szemében! Ezek a "kritikák", hogy finoman fogalmazzak, a terhességgel roppantul felerősödtek! Adódhat a kérdés: akkor miért vállalt tőlem gyereket? Most már én sem értem!
2016. jan. 25. 22:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet simán becsúszott a gyerek.
2016. jan. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, hogy ilyet kérdezek, nem akarlak megbántani de biztosan te vagy az apa? Én még ilyet nem hallottam, hogy a kismama hagyja ott a párját. Még a fordítottja is ritkaságszámba megy. Ehhez már valami nagyon súlyos indok kell, pl. bántalmazás, megcsalás ...
2016. jan. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tőlem van, ebben teljesen biztos vagyok! Nem verem, nem csaltam meg, viszont teljesen elvesztettem a tiszteletét! Úgy érzem, látom, súlyos mentális problémák vannak, szerintem depresszióba esett! Mindennel elégedetlen volt, csak akkor miért tartotta meg?! Anyagilag sem úgy áll, hogy egyedül ezt meg tudná oldani!
2016. jan. 26. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!