Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sajnos nincs szívhangja a...

Sajnos nincs szívhangja a babámnak, mivel tudnám megnyugtatni magam?

Figyelt kérdés
Harmadik baba lett volna, attól még nagyon fáj a dolog. Talán a sors akarta, több időm marad kettőre, nagyobb az esélyem így rendes állásra, nem kell felnem a jövőtől muvel segítségem nincs. Talán jobb lesz így a családnak? Köszönöm aki válaszol!
2016. jan. 29. 04:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell megnyugtatni magad semmivel, szerintem nem ez a jó út a feldolgozásra.

Ez sajnos nem egy ritka dolog, abszolút benne van a pakliban, hogy pár hetesen elmegy így vagy úgy a magzat. Szomorú, ami történt, de tovább kell lépni és folytatni az életet. Én a racionális oldalát fognám meg ennek, nem pedig azt, hogy a sors akarta így.. Semmi köze ennek a sorshoz szerintem.


Ott van a két csodás gyereked, és ha szeretnétek harmadikat, akkor a felépülési idő után hajrá!

2016. jan. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Engem a dokim azzal nyugtatott, hogy szerinte valami nem volt rendben a picivel.

Aznap reggel csináltam tesztet, a délután folyamán pedig "megjött".

Futás a kórházba, a doki még éppen látta a magzatot.

Akkoriban volt gondom a ciklusommal, jó egy évig 40-45 naponta jött meg.

Aztán felálltam, és mire az emeletre értem lifttel már nem voltam terhes.

2016. jan. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom. Nem tudod magad nyugtatni, majd az idő segít. Esetleg gondolj arra, jobb neki is meg neked is hogy még az elején történt. Engem a terhesség 33 hetében hagyott itt a babám. Na az rosszabb, mintha én magam haltam volna meg.
2016. jan. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnalom ami történt. :(

Nem nyugtat ez ,tudom, de nekem is elment a babam . Nem tudtam elfogadni,senki nem értett meg,ugy gondolom a párom sem. Fel évre ra sikerült a bebi. Jelenleg 9hetes 2napos vagyok. Iszonyú boldogság ez nekem! Másfél evet küzdöttünk erte.

Tudom ,hogy faj,de gondolj a masik ket csoppsegre, ok jol vannak :) egészségesek.

Nekem mindenki azt mondta,biztosan "beteg"volt es jobb ,hogy igy alakult,Minthogy a későbbiekben mindkettőnknek rossz legyen.

Nem kell feladnod! Lehet meg babád! :) en nagyon szorítok,hogy hamarosan sikerüljön! :)



Utolsó válaszoló! 33hetesen? Tudom ,azaz nem tudom,de gondolom mennyire fajhat neked :(

Nem akarok pofátlan tolakodó lenni, de annyira erdekel mi történt? :(

Es hogy vagy azota! Kitartást kívánok!

2016. jan. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3-as vagyok. Még nem tudják pontosan mi történt. Miután nem éreztem egyik nap mozogni, bementem a kórházba. Már nem volt szívhangja.A köldökzsinór meg volt csavarodva, legalábbis ennyit láttak, amikor megszületett, de nincs még kész a részletes boncolási jegyzőkönyv.

Négy hónapja volt, azóta sem vagyok jól, de pergetem a napjaimat. Van egy 3 évesem, így igyekszem őrá koncentálni. Sokat járunk a temetőbe a kistesó sírjához.

2016. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Istenem,annyira sajnalom :(

Kívánom ,hogy sikerüljön hamar egy masik baba nektek,tudom ,hogy Ot mar nem kapjátok vissza, de :(

Ugy sajnalom :(

En biztos nem élnem tul. De neked muszaj erősnek lenni,a 3eves kis csöpp miatt! Kitartas! :( ❤

2016. febr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én sem éltem túl, csak fizikailag. A lelkem egy része örökre meghalt. És annyira félek egy újabb terhességtől, hogy szerintem nem vállalunk vígasz babát, inkább egyke marad a lányom (én is az voltam, fel lehet nőni úgy is). De ez már tényleg off...

A kérdezőnek minden jót a jövőre nézve, remélem ő még belevág újra.

2016. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!