Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy gyerek...

Miért mondják, hogy gyerek mellett nincs élet? Van olyan aki gyerek mellett is boldog, buzgó életet él?

Figyelt kérdés

Mikor terhes lettem (18 évesen) azt mondták gyerek mellett nem lesz életem és besavanyodok, a párommal sem lesz olyan.

Lassan másfél éves a kisfiam és nagyon boldogok vagyunk mind a hárman. A kisfiam annyira pozitív töltetű, mindig mosolyog, a párommal is nagyon jól megvagyunk. Ha a kisfiunk elaludt mi van , hogx még felvagyunk beszélgetünk eliszogatunk kicsit. Sokszor jönnek át barátok. Mi is megyünk ki velük. Nem panaszkodok, teljesen ellentmondásba vagyok azzal amit régen állítottak.

Vannak akik úgy vannak mint mi, vagy a többség tényleg úgy érzi, hogy baba mellett nincs élet?


2015. jan. 4. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Nekem valóban nincs életem, 2 éves a lányom, egy börtön minden egyes nap.

De csak azért, mert egyedül nevelem, bölcsibe nem vették fel, így az óvodáig dolgozni sem tudok elmenni, utálom a nappalokat, este bort iszogatok, hogy elviseljem ezt a sz*r élethelyzetet amibe kerültem a férjem miatt :(((

2015. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
1. miért nem mész együtt el a gyerekkel vmerre? játszótér, baba-mama klub ilyesmik. Fél éves volt a fiam, mikor ketten maradtunk...
2015. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
hát akkor te szerencsés vagy ,legtöbb ember örül hogy lefekhet,este munka után. vagy rendett rak .
2015. jan. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
nekünk 2 gyerekünk van de mi se otthon ülünk állandóan a férjemmel... mind a kettőnknek megvan a maga hobbija amik miatt heti szinten hol egyikünk hol másikunk jár el itthonról több órára (előre egyeztetünk kinek melyik nap kell) járunk koncertekre, színházba, fesztiválokra, ilyenkor nagyszülők segítenek örömmel :) szóval én is azt mondom van élet gyerek után is, csak kell egy ilyen férj is aki támogatja az én hobbimat is és vigyáz a gyerekekre, és ilyen nagyszülők akikre rá lehet bízni az unokákat ha nekünk programunk van
2015. jan. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Én életemben nem voltam olyan boldog mint mikor megszületett a fiúnk. Tervezett baba volt tudtam mire számitsak. Ahogy felépultem a császár után,rengeteg helyre jártunk.úszni, tornázni. Előtte nem igen nyaraltunk de a babával elmentünk az ország másik végébe.most már bölcsis én dolgozom.most kevesebb az időm, de ha tehetem elmegyonk valamerre.2éves és nagyon alkalmaszkodó, de inkább mi alkalmaszkodunk hozzá. Most lesz kistesó, hát most egy két hónapig biztos megint furcsa lesz. Én 22évesen szültem.
2015. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekünk 3 gyerekünk van,de állandóan jövünk-megyünk,vagy itthon van valami esemény.Vannak kisgyerekes barátaink,akik itt szoktak aludni(vagy mi Náluk).Külföldre is simán elindulunk(repülővel),a legkisebb akkor volt 9 hónapos.Nekünk is van heti egy este(péntek, vagy szombat),miután lefektettük a gyerekeket mi fent maradunk,borozgatunk,beszélgetünk stb.Pl.karácsonykor is hozzánk jött a család(nagyszülők,tesók,nagynénik),Szilveszterkor barátok jöttek(2 gyerekkel),és nagyon jó volt.Én imádom ezt.
2015. jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Mi alapvetően itthon ülő típusok vagyunk, de gyerek mellett is teljes az életünk. Nyáron jó időben el-elmegyünk kirándulni, azt nagyon szereti a kicsi is, alapjáraton pedig itthon este, ha lefeküdt a gyerek beszélgetünk, olykor borozunk, sajtozunk. Boldogok vagyunk így.
2015. jan. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!