Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várható pénteken családi vagy...

Várható pénteken családi vagy gyed húsvét miatt számlára?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 07:24
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom akkor mi a tökért kell itt minket piszkálni? Szerintem nem az ide irogató anyukák azok akik a posta előtt állnak és mennek cigit meg kanna bort venni!


Én is várom már a pénzt és én sem találtam semmit arról, hogy nem utalnak. Amikor a lányomat vállatuk még nem volt horribilis összegű a törlesztönk és nem csapolták meg férjem fizetését ott ahol tudták. Ja és nem is lehetett még rá szaitani, ugyanie ez három éve volt.

Ennyi erövel a Te őstermelő vállakozásod is befuccsolhat se perc alatt és akkor majd Te is irogathatsz ide, hogy mikor jön a gyed. Addig meg kerüld ki ezeket a kérédseket és örülj a pénzednek, mint majom a farkának, és hogy nem vagy ilyen helyeztben, mert ha hiszed ha nem szerintem itt senki nem kereste magának ezt a helyzetet, de tudod az élet kiszámithatatlan.

2010. márc. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!