Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várható pénteken családi vagy...

Várható pénteken családi vagy gyed húsvét miatt számlára?

Figyelt kérdés
2010. márc. 29. 07:24
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 8:05-ös.

Ha gyed mellett dolgozol, az azt jelenti, hogy te feketén próbálsz meg boldogulni. Tehát kb. 50 000 Ft-tal több támogatást veszel igénybe, mint amire jogosult lennél, mert ha dolgozol, akkor csak GYES jár, ami levonásokkal együtt nem több 25 ezer forintnál, míg a GYED összege lehet 80 ezer is.

Tehát ne bántsd azokat, akik próbálnak megélni tisztességesen, csalás nélkül.

2010. márc. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
88%

Amikor gyereket vállaltunk havi szinten 50.000 Ft-ot tudtunk félretenni. Most úgy járok boltba, hogy mindenhol az akciókat lesem, mégis minden hónap végén hozzá kell nyúlni a megtakarításunkhoz. (ami lassan el is fogy)

Remélem egyszer te is megtapasztalod, hogy milyen remek érzés...

2010. márc. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
76%
most akkor megkapjuk vagy nem?
2010. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi,de őstermelőként legálisan foglalkoztatom magam GYED mellett
2010. márc. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
77%
Nem folytathatsz keresőtevékenységet legálisan gyed mellett..Nem hiszem, hogy csak milliomosok vállalhatnak gyereket...már bocs.(Az OFFért is)
2010. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
20%

Amúgy meg ezért a helyzetért úgysem ti vagytok a hibásak,hanem az ország,amiben élünk.

Csak annyi érdekel,hogy miért várjátok ennyire???

Ugyis ki kell fizetni rezsire,hitelre(ha van),kajára(25%os áfával) és ennek nagy része sajna azok zsebébe vándorol vissza,akik ebbe a helyzetbe hoztak.


Csak tudjátok nem ez az általános,én azokra vagyok pipa,akik a posta előtt állva várják a pénzt,aztán látom,hogy kanna bor,karton cigi,gyereknek meg semmi :-(


Ezeknek nem kéne egy fillért se adni,csak élelmiszerre levásárolható kajajegyet.

2010. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
78%
Most miért vitatkoztok ilyeneken?egyik így csinálja,a másik úgy.Nagyon szomorú,hogy sokaknak nehéz hónap végéig kihúzni.Én is az akciókat keresem.Akinek meg kicsit jobban megy,ne szidja a másikat.Egyébként,hogy a kérdésre válaszoljak,nem találtam én sem fent a honlapon,hogy 8-án utalnának.Ha meg akkor küldik,nem tudunk sajnos semmit tenni ellene.Ne bántsuk már egymást lányok,legalább itt ne!
2010. márc. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
75%
Akkor most utalnak 1-en vagy sem?????????????????
2010. márc. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
81%
Igen, utalnak. 2-án lesz a számlán.
2010. márc. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 Vilcsianyuja ***** válasza:
54%
Én se találok a MÁK honlapon semmiféle hirdetményt erről, de egyébként a GYED-et amúgy a TB folyósítja, a MÁK a CSP-t, GYES-t meg az egyszeri anyaságit. Az OEP honlapon is körülnéztem GYED-ügyben, de ott se találtam semmit. Aki megtalálta bármelyik honlapon, mikor utalnak, legyen szíves belinkelni. Arról, hogy kinek mennyire van szüksége a pénzre hó elején, meg erről kinek mi a véleménye, kéretik külön kérdés kiírása.
2010. márc. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!