Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pampers törlőkendő bevált...

Pampers törlőkendő bevált nektek? Most jó áron láttam.

Figyelt kérdés
2016. febr. 4. 22:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én szeretem, ajándékba kaptuk (dm-es kezdőcsomagban) és nekem nem túl vizes, bevált. de nekünk a Libero is, lehet, hogy mi ilyen mindenevők vagyunk:)
2016. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Igen szeretem, a Pampers a pelenkái a legjobbak,meg a popsitörlői.Pont annyira nedves amennyire kell,normális illata van :-)
2016. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem szerettem én se. Az illata nekem is fura, a nagyobbik gyerekem meg kiütéses lett tőle, így hanyoltuk.
2016. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Fu nem szerettem. Nekünk a neugranormon vált be.
2016. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
számomra a Libero mellett a Pampers az egyetlen aminek elviselhető az illata. Nekem nagyon bevált, vagy azt veszek vagy Liberot.
2016. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
02.07- ig a rossmanban 1499Ft a 4 csomag papers torkokendo. Neten meg a libero torkokendore van 20 szazalekos kupon a libero oldalan. Rossmanos szinten.
2016. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
webshopbol rendelem ugy a legolcsobb...de msot taraztam be :) azert koszi...egyebkent itt a boltos csaj aul huggiest sok egyeb mas mellett...azt modnta probaljam ki es soha tobbet nem akarok mast...hat ha ereztetek mar budoset...ketto fogyott belole el utana kidobtam, 400 ft ide vagy oda.
2016. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16. válaszoló:KÖSZI!
2016. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!