Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt olyan, aki már a baba...

Volt olyan, aki már a baba fogantatása előtt vett pár babaholmit pl. ruhákat?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük, hogy hamarosan (2 éven belül) belekezdünk a baba projektbe. Én már most is szívesen vennék néhány babaholmit, hogy majd ha odajutunk, akkor ne egyszerre kelljen mindent megvenni (mivel családból nem tudok megörökölni pici ruhákát). :-)

Volt valaki így? Csak úgy gondoltam, hogy ha éppen járok valahol, akkor nézelődnék és ami megtetszik és árban is kedvező azt megvenném. :-)



2016. febr. 5. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Szia. En nem vettem,viszont terveztük a bébit, es az egyik noverem es az iker tesom is vett par rucit :)

Aztan összejött,de sajnos elment. Ez június vegen történt.

Aztan december vegen vegre sikerült ujra a pöttöm, es hat akkor egybol vettem en is par ruhacskat. Nem bírtam ki :)

Azota eltelt 10 het :)

2016. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan vedd meg ami megtetszik! :)

Szurkolok ,hogy minél hamarabb összejöjjön a baba! :)

2016. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a jókívánságot! :-)

Neked pedig szép babavárást kívánok! :-)

2016. febr. 5. 17:16
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Volt oszt.tàrsam középiskolás kora óta vette a babacuccokat, dobozokban àlltak a padlàson... Én kb 8 hónaposan vettem az első ruhàt...
2016. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Akartam, de nem tudtam, hogy mit vegyek meg ennyire előre. Végül odáig jutottam, hogy vettem egy csomag műanyag bébikanalat :D A többit mind akkor, amikor már megfogant a baba. Igaz, mi másfél évet próbálkoztunk, mire összejött.

De ha látsz olyasmit, amit mindenképpen megvennél, szerintem semmi gond nincs abból, ha meg is veszed. Maximum ha később mégsem az tetszik, akkor akár el is adhatod.

2016. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy darab csibés babazoknit vettem, hogy szerencsét hozzon. :) Illetve, mikor kicseréltük a lámpákat, akkor a kisszobába nyuszis lámpát vettünk, mondván, hogy remélhetőleg úgyis babaszoba lesz. :)
2016. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy kifogót vettem és egy sípolós előkét. A lelkemnek jót tett, h beleképzeltem a babát, de sokat kellett várnunk.
2016. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már 3 évvel ezelőtt megvettem az első babaholmikat, és azóta mondhatni folyamatosan, pedig jó esetben is még 2 évet várnom kell a babára. De nem bírom ki, ha látok vmi nagyon szépet jó áron, nem hagyhatom ki! Eleinte kizárólag unisex ruhácskákat vettem, de ma már van kifejezetten fiús és lányos ruha is. A lány ruhácskák vannak többségben (0-1,5 éves korig), ha fiú ruhát veszek, mindig mondom, hogy legfeljebb jó lesz az öcsém gyerekének, mert őt fiús apukának képzelem el, nekem meg úgy érzem, h 2 lányom lesz:D

Eleinte turikban akadtak a kezembe véletlenül babaruhák, aztán már direkt kerestem is, de van közte jó pár új darab is, legutóbb a Tescoban vettem 2 felsőt, 1 sapit és egy előkét, mert akció volt:D Nagyon vágyok már egy babára, jót tesz a lelkemnek, ha nézegethetem a ruhácskákat.

Van, aki babonából nem vesz előre szinte semmit, megértem őket, de itt vagyunk mi, kedves kérdező, akik szerintem nem ártunk senkinek vele, de fontos, hogy jobban érezzük magunkat tőle, h nem csak lélekben készülődünk:)

(Mellesleg én is mindig azzal nyugtatom magam, h ha odajutunk, nem kell majd mindent egyszerre megvenni:D)

2016. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!