Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan fogok pelenkát cserelni...

Hogyan fogok pelenkát cserelni, ha nagyon nem bírom?

Figyelt kérdés
Előre félek ettől.
2016. febr. 6. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

Leteszed a pelenkázóra, kinyitod a pelust, megtörlöd a popóját és felteszed rá a másik pelenkát.

Egy újszülöttnek még nem olyan büdi a kakija, semmi gond nem lesz. AMire meg büdös lesz a produktum addigra megedződsz.

Én pl. a hányást sosem bírtam, Ha valamelyik gyerekem hány, akkor én is. Azt nem tudtam megszokni.

2016. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
32%
Hát, akkor nem kell gyereket vállalni, ennyire egyszerű.
2016. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 tothp ***** válasza:
76%

2 kicsi gyerekem van. Nagyjából a hányinger kerülget a szarospelenka gondolatától is. De a szükség nagy úr.

Kérdés: szereted-e annyira a gyereked, hogy megbírkózol az undorodal "csak" azért, hogy ne a saját mocskában fetrengjen. Gondolom igen.

2016. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Én mikor legelőször pelenkáztam, még csak nem is a sajátomat és már nem is anyatejes volt, akkor azt hittem lehányom szegény gyereket, mert még öklendeztem is, de megúsztam.


Másodszorra meg már az ég világon semmi bajom nem volt.


Ennyi. Pillanatok alatt hozzá szoksz minden gusztustalansághoz, észre sem veszed. Mikor először jár az ember boncoláson vagy műtéten, ugyanez van, aztán idővel meg ott reggelezik.

2016. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

2-es!

Nem mindenki szereti a szar szagot..attól független vállalhat gyereket:)

2016. febr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 tothp ***** válasza:
0%
5-ös. de akkor értelmes kompromisszumokat kell kötni. Vagy gondozónőt fogadni, mint a királyoknál.
2016. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Anyatejes pelusnak semmi szaga.
2016. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szagszűrő maszk?:D
2016. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám rosszul van a szagoktól, nem megy henteshez sem pl. Azt mesélte, hogy mikor engem pelenkázott, akkor volt, hogy kiment utána hányni. De visszajött és mindenki boldogan mosolygott.:))


Ne félj előre!:) A cicánk is büdöset kakil, és bár nem én almozom most terhesség alatt, és a szagokat se nagyon szeretem, de mégsem hányok miatta.


35hkm

2016. febr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy mindenki az ellenkezőjét állítja, de senki sem ábrándozik kakis pelenkáról attól a pillanattól, hogy elkezdett menstruálni, sem pedig később. A legtermészetesebb dolog, hogy az ember undorodik mások produktumától. A saját gyermeked viszont mindennél és mindenkinél különbözik, az övé "más" lesz. Nem fogsz majd arra gondolni, hogy te ezt nem bírod, mert erre nem lesz lehetőséget. Ez ugyanaz, hogy engem mások gyereke az őrületbe tud kergetni, sosem szerettem babysittelni, a sajátomat mégis imádom, meg sem fordul a fejemben, hogy idegesít vagy ilyesmi. Ez így természetes.
2016. febr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!