Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korban...

Szerintetek hány éves korban illő elgondolkodni komolyan a gyerekvállaláson?

Figyelt kérdés

Szerintem ma eléggé kitolódott a gyerekvállalás és meg is tudom érteni, hiszen ma irtó nehéz megtartani egy munkát, ideális fizetést keresni és saját lakáshoz jutás szinte lehetetlen! Megmondom őszintén inkább ijesztő belegondolni ezekbe a dolgokba! 28 éves férfiként egyáltalán nem vonz a gyereknevelés. Vannak itt hasonló gondolkodású nők férfiak hasonló korosztályból?

Akik megtehetnék, hogy gyereket vállaljanak, de úgy érzik még nem érettek meg rá, vagy felesleges!



2016. febr. 9. 18:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én 30 körül éreztem így, aztán jó ideig nem volt párkapcsolatom. A mostaniban majd meglátjuk. De nekem eleve nem volt sosem akkora prioritás, hogy legyen.

(nő vagyok)

2016. febr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne vállalj gyereket, mert "illő", csak a gyerekkel cseszel ki.
2016. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
35%
39 évesen szültem , a férjem akkor volt 43. Valahol olvastam, hogy a férfiak kb. ekkorra érnek meg a gyerekezésre. Úgyhogy nyugi, bőven van időd. Akárkinek nem érdemes gyereket csinálni.
2016. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
72%

Amikor megtaláltam a családalapításhoz alkalmas társat, és már kellőképpen megalapozott a kapcsolat. Ez pedig nagyon sok mindenen múlik, viszont sokkal lényegesebb, mint a lakás, meg a fizetés...

Gondolj bele: munkát keresni, lakást venni a gyerek születése UTÁN is lehet, nagyon sok ismerősöm indult így neki az életnek!

De a gyerek anyját/apját mindenképpen előre kell "biztosítani" a családhoz...

2016. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%
29 éves vagyok és még abszolut nem vonz a gyerekvállalás gondolata. Lehet nem is fog... úgyhogy szerintem nincs olyan, hogy "illő", elvègre nem kötelező dolog.
2016. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ez nem illem kérdése, ne azért legyen gyereked, mert abban a korban vagy, amikor már "illik", mert ez hülyeség.
2016. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39 éves nő vagyok, idén lesz a 9. házassági évfordulónk. Anyagi körülményenk nagyon jók, évek óta hallgatjuk, hogy nálunk milyen jó dolga lenne egy gyereknek, meg hogy ne legyünk ilyen önzőek, miért nem vállalunk... mi pedig mindketten úgy gondoljuk és úgy is érezzük, hogy nemhogy nem vágyunk rá, de konkrétan elborzaszt minket a gondolat, több okból is. Azért így közel a negyvenhez, ezt már nem lehet az éretlenségre fogni. Mi egyszerűen csak nem akarjuk.
2016. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
29 éves vagyok házas mi szeretnénk csak először saját ház kell albérletbe nem vállalunk
2016. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
39%
érfiként 35-40 évesen már illő elgondolkodni rajta
2016. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Ameddig úgy hangzik a kérdés, hogy ,,hány éves korban illő" ahelyett, hogy ,,vágyom egy gyerekre", addig az az illő, ha az illető nem vállal:)
2016. febr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!