Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen érdemes elgondolkodni a gyerekvállaláson? És mi lenne a kapcsolat ideális hossza?

Figyelt kérdés
Férfi,nő részről is életkor érdekelne,hogy szerinted hány.Valamint,hogy nagyjából hány éves kapcsolatban lenne ideális vállalni?
2013. ápr. 13. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell érezned,hogy mikor szeretnél,nincsenek szabályok.
2013. ápr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodni bármikor lehet, én már most is szoktam, pedig csak 18 éves vagyok.

Én pl. szeretnék fiatal anyuka lenni, akár már 22-23 éves koromban is szülnék, viszont úgy érzem, erre nagyon kevés az esély. Nem szeretném elkényeztetni a gyerekemet, nem erről van szó, de ha nincs biztos anyagi háttér, akkor nem vállalnánk gyereket. A másik nagyon fontos, a megfelelő partner, akinek szívesen szülnék. Hogy egy kapcsolatban mennyi idő után merül fel a téma, hát, ez minden kapcsolatban változó. Nem mindegy, milyen személyiségű emberekről van szó és hogy hány évesek. Két komolyan gondolkodó, érett, család centrikus ember között már néhány hónap után is felmerülhet a téma, míg más pároknál évek telnek el.


Lényeg a lényeg, bár szeretnék fiatalon szülni és szeretnék 3 gyermeket, jelenleg kevés esélyt látok erre. De sosem lehet tudni.. :)

2013. ápr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andii1 ***** válasza:

3év.

férfi: 29-30

nő: 26

2013. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
22-24
2013. ápr. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!