Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ennyi dolgot érdemes felajánla...

Ennyi dolgot érdemes felajánlani vagy csak gondot okoznék a védőnőnek?

Figyelt kérdés
Költözés előtt állunk, pakolgatunk össze és pár dolog előkerült, ami nekünk már nem kell, csak a helyet foglalná és költözés alatt útban lenne. Arra gondoltam,.hogy a védőnőnek odaadnám, hogy adja oda olyanoknak, aki rászorul. De nem túl nagy mennyiség. A pici ruhákat már bevittük a kórházba, mert az újszülött osztályon mondták szülés után, hogy alig van ruhájuk, ha gondolna rájuk minden kismama egy-egy szettel, már könnyebb lenne. De van kb egy nagyobb zacskó nagyobb ruha, nem használt cumisüveg, két pár cipő, vízhőmérő, pelenkázó lap, bontatlan babaolaj. Igazából nem akarom, hogy a védőnőnek gondot okozzak,.hogy pakolja a lomjainkat vagy úgy tűnjön, hogy a szemetet akarjuk továbbpasszolni, de kidobni nincs szívünk, de szükségünk sem lesz rá és hasznos lehet egy-egy családnak.
2016. febr. 9. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan add oda, valaki más hadd örüljön neki :)
2016. febr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg őt.
2016. febr. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá nála! Mi kaptunk pár olyan gyerekkönyvet, amitől megőrültünk, ha el kellett olvasni:D bevittük neki, és letette a közös helyiségben, ahol a gyerekorvosra várnak a kicsik. Tökre örült neki. :)


ha ő nem fogadja el, akkor biztos vagyok benne, hogy egy-egy segélyszervezet nagyon szívesen fogadja majd!

2016. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle.


Ha nem tudja megoldani, akkor a helyi családsegítőbe is be tudod vinni, ott biztosan örömmel fogadják. Én oda vittem be pár dolgot.

2016. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!