Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hányadik randin érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randin érdemes felajánlani egy nőnek, hogy jöjjön el hozzám hogy, levehessem a lábáról a konyhai tudományommal?

Figyelt kérdés

Gondolom elsőn nem.

2-3 ?


Főként nők válasza érdekelne, hogy ez mikor aktuális. Természetesen kapcsolati célból menne az ismerkedés/randizgatás.



#nők #randi #főzés #konyha #szexakonyhapulton
2015. jan. 6. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó a névválasztásod:D
2015. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom :D Főleg ehhez a kérdéshez.
2015. jan. 6. 22:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy hívnál el engem, hogy nem szeretnéd-e megkóstolni a főztömet, akkor nekem már az elsőn is jöhet. Jobb szeretem az ilyen randikat, mint a mozi, étterem és társait
2015. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Istenien főzök, felugrassz megkóstolni a palacsintámat?


egyszerű és nagyszerű, ha látod h tetszel a csajnak miért ne hívnád, ha nem jön fel de tetszel neki úgyis feljön valamikor, ha nem tetszel neki úgyse jön fel soha.

2015. jan. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ott van a kulcsszavaid között a "szexakonyhapulton":D

Első randira is szóba jöhet. Az a megoldás a legjobb, ha felajánlasz két lehetőséget a nőnek. Az egyik ez, hogy nálad vagytok és Te főzöl, a másik pedig legyen egy nyilvános hely, egy nyugodtabb kávézó vagy étterem. És akkor majd ő eldönti. Így megadod neki a lehetőséget erre, amit Te szeretnél, de mivel nem ragaszkodsz hozzá, ez bizalmat ébreszt benne. 26/N

2015. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az csak poénból került oda :D
2015. jan. 6. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!