Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig érdemes megtartani a...

Meddig érdemes megtartani a babaruhákat?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy sok besárgul idővel, akkor már inkább eladnám, vagy elajándékoznám, de ha tervezünk még gyereket, akkor meddig számíthatok rá, hogy jó állapotban lesznek a rugák? Illetve hogy érdemes tárolni?

#időtartam #kisruhák
2016. jan. 22. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
16 éve megvannak. Ez idő alatt ot gyerek használta a kb. 10 zsák ruhát. Semmi bajuk.
2016. jan. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem vártok 10 évet a második gyerekkel. Simán kibírnak éveket is. Én zacskóba tettem őket, és zacskóstul dobozoltam le, majd vittem fel őket a padlásra. Semmi bajuk nem lett.
2016. jan. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23 eves vagyok, de meg van meg nehany babaruha, amiket en hordtam. ( a tobbit elajandekoztak a szuleim a csaladban, mert en egyke vagyok, igy a testvereimnek nyilvan nem kellettek). ez a par megmaradt ruha jo allapotban van, meg a sajat gyerekemre is raadhatnam, mert semmi bajuk. siman kibirnak a ruhak annyit, amig megerkezik nalatok a teso.
2016. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 és fél év lesz a két gyerek között. Most vettem elő a fiam régi babaruháit, pont olyanok, mint amikor eltettem őket, pedig nem volt semmi különleges tárolás, szekrényben voltak, ennyi.
2016. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyémek (màrmint ami a kisfiamé volt) besàrgultak. Kimosva tettem el, zsàkba, nénelyiket vàkuumosba. Pici rucikból az összesnek besàrgult a nyaka. Gondolom, a bukàs miatt, hiàba voltak tisztàk . Alig bìrtam kimosni. 4 éve pakoltam el őket.

A soha nem lebukott ruciknak nem lett semmi baja


Én vàkuumos zsàkokba teszem őket, legalàbb helytakarékos

2016. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En a masodik gyerek utan szinte mindent eladtam, elajandekoztam, mert tudtam, hogy 5 even belul nem lesz ismet baba, de azt is tudtam, hogy koltozni fogunk jo messzire. Igy semmi kedvem nem volt sem raktarozni, se koltoztetni a dolgokat.

Egy zsak ruha kallodott meg jo sokaig a szuleim padlasan, hat ev utan szedtem elo, a baratnomnek akartam meg ajandekozni belole. Van, ami szep es ujszeru, de van par dolog, ami besargult.

Talan iden mar nalunk is lesz ismet baba, en nem banom, hogy nincsenek meg a 7-8 eves, ket gyerek altal hordott ruhak, szerintem meg elvezni is fogom, hogy ennyi ido utan ismet babaruhat vehetek.


De ez nyilvan egyeni, azt is megertem, ha valaki hosszabb ideig tarolja.

2016. jan. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!