Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha tehetnéd, otthon lennél a...

Ha tehetnéd, otthon lennél a gyereked 4-5 éves koráig? Pl hogy ő oviba jár hároméves kortól, te pedig otthonról dolgozol?

Figyelt kérdés
2016. febr. 11. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmesebb lehet, mint munkahelyen. Könnyebb megoldani a logisztikát, ami az oviba hordást, rohanást illeti, talán a házimunka is könnyebben ellátható. Ha beteg, egyszerűbb vele otthon maradni. Ha ilyen lehetőségem lenne, bevállalnám. Bár azért biztos hiányozni a felnőttek társasága.
2016. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem megtehette volna de nem tette. Ahogy az előttem szóló is írta: 3 év után vágyott a társaságba. Persze nem mindenki ilyen. Egyénfüggő... :)
2016. febr. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
21%
az élete nem mindenkinek olyan unalmas, hogy azért kelljen dolgozni mennie...
2016. febr. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ennél jóval nagyobb a társaságigényem, ráadásul imádom a munkám. Szerencsére a munkahelyem maximálisan rugalmas, családbarát.
2016. febr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem személyiségfüggő. Én szeretek egyedül lenni, itthon molyolni, így ilyen szempontból ideális lenne.

Másfelől viszont sokkal produktívabb vagyok társaságban, ha látom, hogy mások is dolgoznak, én is aktívabb vagyok, kevésbé vonják el a figyelmemet más dolgok.


Szummázva a dolgot én egy köztes útnak örülnék a legjobban: kötetlen munkaidő, hol irodában, hol itthonról dolgozva. (van ilyen munkabeosztású ismerősöm, kicsit irigykedem is rá, persze rosszindulat nélkül.)

2016. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En nover vagyok, ugyhogy ez nem megoldhato, de szerintem jol ellennek igy ottthon.
2016. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem. min 2-3 napot el szeretnék járni dolgozni. megorulnék otthon...
2016. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
Kizárt. 2 éves korában mentem vissza dolgozni, mert már megőrültem itthon. Szükségem volt normális emberi kapcsolatokra és, hogy hasznosnak érezzem magam.
2016. febr. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére megtehettem/megtehetem,így igen.Az első gyerekem nem volt kiscsoportos,aztán amikor oviba mentem én ugyan úgy legtöbbet itthon voltam,hetente 2-3 alkalommal mentem be a (saját) vállalkozásomba,alkalmanként 3-4 órát.Ez egy pénzügyi cég,sok sok ügyféllel,kapcsolattal.

Azóta született még 2 gyerek(a nagy már felnőtt)a kisebbek 8 ill,3.5 évesek.A felállás ugyanaz(cég,itthonlét,stb.).Én nagyon tudom ezt értékelni,hogy mindent meg tudok oldani(bevásárlás,az itthoni dolgok,munka),és pl. senkinek nem okoz gondot,hogy a beteg gyerekkel itthon maradjak.Arról nem is beszélve,hogy a Férjem momentán Németországban dolgozik,így minden rám hárul...

2016. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En csutortokon es penteken dolgozom otthonrol es hetfotol szerdaig az irodaban. Igy mindkettobol jut. Ha csak otthonrol dolgoznek akkor nekem is hianyozna a tarsasag. Viszont igy tokeletes. Megvan a tarsasag is es jo 2 napig otthonrol dolgozni mert rengeteg mindent megtudok csinalni igy nem marad hazimunka hetvegere. :)
2016. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!