Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés óta egyik fogamzásgátló...

Szülés óta egyik fogamzásgátló tabletta sem jó. A szervezetem nem bírja sem a hormonost, sem a hormonmentest. Ti mivel védekeztek?

Figyelt kérdés

3 éve szültem egyébként. 2 évig szedtem kb 5 féle gyógyszert,de az egyiktől híztam,a másiktól rosszul voltam. 1 éve pedig megszakítással voltunk együtt. Most babát várunk(tervezetten),de már előre töröm a fejem. Szerintetek beválhat a 2.szülés után újra a fog.gátló? Azt a fajtát sem bírja már a szervezetem,amit 5 évvel ezelőtt szedtem.


Nem szeretnénk 3.gyereket,így már nem maradhat a megszakítás.


Ha szülés után tetetnék spirált,az nem fájna? És a levétel? 5 évesre gondoltam.

Mennyi idő,mire kiderül,hogy bírja-e a szervezetem?


A 3 hónaponkénti injekcióról mi a véleményetek?


2016. febr. 11. 22:08
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Visszaszívom. Félek a spiráltól :(
2016. febr. 11. 22:13
 2/21 anonim ***** válasza:
Nuvaring?
2016. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Miréna, nem fáj a spirál felhelyezése.
2016. febr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Óvszer?
2016. febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Nuvaring hüvelygyűrűre.
2016. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Ezt orvossal kellene megbeszélned. Hormonmentes fogamzásgátló gyógyszer nincs.

Spirálról megoszlanak a vélemények. Nekem bevált a sima, hormonmentes spirál, van akinek le kell venni. Az injekcióra azt mondta.a.dokim, hogy sokaknak beválik,.de sokaknak nem, és míg a spirált le lehet venni, a gyógyszert abba lehet hagyni, az injekciót beadják és amíg ki nem kopik, addig el kell viselni. De ő semmire nem akart rábeszélni, vagy semmiről nem akart lebeszélni.

2016. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
39%

Szülés óta óvszerrel védekezünk. Előtte is az volt, mivel nem bírom a tablettákat, testi és lelki problémákat okozott.


Mért nem jó nektek az óvszer?


Ha nem akarsz több gyereket mért nem kötteti el egyikőtök magát?

2016. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Óvszer vagy hüvelyi pesszárium. Nekem bevált mindkettő, az utóbbi Pharmatex krémmel kombinálva.
2016. febr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

A hüvelygyűrű sem fáj? A hormonmentes fog.gátlót ajánlja megint az orvosom,de attól 4 hónapig barna folyásom volt,pedig elvileg annyi idő alatt el kellett volna múlnia.


Óvszer mindenhogy kilőve!


Itt (külföld) van olyan is,amit bőr alá tesznek be. Otthon is? Esetleg véleményetek mi erről?

2016. febr. 11. 22:32
 10/21 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam az elköttetésem pont a napokban,megfogom kérdezni az orvosomat,hogy itt hogyan működik ez.


Óvszert sem én sem a párom nem szereti,ideig óráig működhetne,de nem évekig.

2016. febr. 11. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!