Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden kifizetése utána...

Minden kifizetése utána legroszabb hónapban marad 80-90 000 ft-unk. Ez így elég lehet egy gyerek vállalásához vagy kevés?

Figyelt kérdés
Ti mennyit költötök havonta a babátokra? Ezen kivül még félrerakunk havi 30 000 ftot.
2016. febr. 12. 11:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
64%

Én is érzem a licitálást, csak én a felfelé irányba...

Hát ha le vagyok pontozva, ha nem, kihozom kb. 40-ből. Spórolok rajta? Márkás ruhák, cipők, mindig új minden. Egy halom Lego duplo, play-doh gyurmák, Ikeás bútorok, sporteszközök, ovis programok, nyaralás, vitaminok, külön kaják neki, mert finnyás. Sorolhatnám estig, de igazából nem érzem, hogy olyan nagyon be kéne bizonyítanom az igazamat. Akkor én biztos UFO vagyok, de ki tudom hozni ennyiből. Pontozzatok le érte, vesszen az ilyen.

2016. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
48%

31 "Hát ha le vagyok pontozva, ha nem, kihozom kb. 40-ből. Spórolok rajta? Márkás ruhák, cipők, mindig új minden. Egy halom Lego duplo, play-doh gyurmák, Ikeás bútorok, sporteszközök, ovis programok, nyaralás, vitaminok, külön kaják neki, mert finnyás. Sorolhatnám estig."

Minden hónapban ennyit adsz ki és ezt minden hónapban megvásárolod ?Mert ezt esélytelen :D max minden hónapban veszel valamit a gyermekednek úgy már elképzelhető .

2016. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
74%

32-es, ezt írtam volna? Légyszi, másold már be, hogy melyik mondatom jelenti azt, hogy ezt mind, minden hónapban megveszem. Köszi! Pacsi jár érte!


Azt írtam, hogy ezek vannak, nem azt, hogy minden hónapban ezeket veszem. Ezt arra írtam válaszként, hogy írták az előzményekben, hogy a gyereken spórol, aki nem költ havi 100 rugót rá.

2016. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Szövegértés? Egy szóval nem írtam, hogy aki nem költ 100-at, csak szar szülő lehet.


Mindössze kiemeltem, hogy 1) vannak szülők akik lehetetlen módon a gyerek egészségén spórolnak,

2) leírtam a tényt, hogy mi flanc nélkül is (nem rendeztünk be habos-babos babaszobát, a mi bútorainkat kapta és menet közben alakítottuk hozzá, nem állnak halomban a drága játékok, nincs menő babakocsink - bár el tudnám viselni...stb.), az alapokra koncentrálva milyen sokat költöttünk hónapról-hónapra.

2016. febr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Aha, igen... szövegértés...


Azt írtam, hogy "írTÁK" és nem azt, hogy "írTAD"...


Lefordítom, ha ez kevés lenne: nem azt mondtam, hogy Te állítottál ilyet, hogy az szar szülő lenne, aki nem költ ennyit.


Minden tiszta?

2016. febr. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Nekem a kérdés nem tiszta. A 80-90ezer marad minden után. Ez azt jelenti, hogy most enbyitek marad a számlák stb után kajára és ruhára, vagy már ezek is megvannak és ennyit nem költötök el havonta? Nem mindegy.
2016. máj. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
Jelenleg mindketten dolgoztok? Mert ha jön a baba,már csak egy fizu marad
2016. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Nem olvastam végig minden választ, de lenne egy kérdésem. Ha valaki 150000 Ft-ot költ egy babára. Akkor ha kettő lesz 300000 Ft-ot fog költeni? Már nem azért de nekünk az össz bevételünk ennél nem sokkal több és simán eltartunk 2 gyereket. Szerintem sokban függ a költség attól, hogy mennyi idős a gyerek. Újzülött, ha anyatejes szerintem havi szinten nem kerül többe 20000Ft-nál. Később is 40000 Ft szerintem elég egy gyerekre bőven. A tesó nálunk az elmult 1 év alatt, kb. 10000 Ft értékben kapott játékot, hisz mindenünk megvan a nagytól.
2016. máj. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
En nem reszletezem, de ha egy egeszseges babatok lesz ( fejlesztesej, gyogyszerek stb. plusz kiadas ugye)akkor boven eleg szerintem.
2016. máj. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!