Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy éves gyerekkel nyáron...

Egy éves gyerekkel nyáron apartmanba vagy hotelbe érdemesebb menni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:

én apartmanba mennék. mi 3évessel jártuk meg mindkét verziót, és messze az apartman a jobb.


1évessel pláne. bébiételt, kaját melegíteni pl egyszerűbb az apartmanban, mint a hotelben (ott is lehet, csak nem biztos, hogy a szobában).

apartmanban nagyobb a mozgástér, elszeparáltabb a többi szállóvendég zajától (persze csak ha igényli a csendet pl altatáskor) stb.

2016. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Apartman. Sokkal jobban kitudod elégíteni az igényeit. Szükség lehet hűtőre, konyhai eszközökre. Azok nagyon macerásak a hotel esetében. El vagytok szeparálva másoktól, ti sem zavartok mást, benneteket sem zavarnak. Ha rossz idő van, egy szobában kicsi a mozgástér. Két éves a fiam, 3x voltunk nyaralni azóta összesen. Mindig apartmannba mentünk, nagyon jó volt.
2016. febr. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mivel az enyém bolti pépet nem ette, mikróhoz, tűzhelyhez voltunk kötve. apartmanra szavazok emiatt.
2016. febr. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Apartman. Előttem már leírták, miért.
2016. febr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 aHermann ***** válasza:

Szia!

Szerintem mérlegelj minden szempontot. Hova mennél, mit terveztek, "szeretnél-e" pihenni, stb.


Én kényelmes vagyok, és a szállodára szavazok. Ha jól választasz szállodát mindannyian jól érezhetitek magatokat, és nem biztos, hogy drágább. Egy jó bababarát szállodában van lehetőség a babaétel melegítésre is. Gondolom már a rendes ételekhez is szoktatod (sok helyen van gyerekmenü is).


Nálunk már 3 gyerkőc van, mindig szállodázunk. Ők is jól érzik magukat. Mivel bababarát helyre megyünk nem is zavarunk mást, és sok program, játéklehetőség van a gyerekeknek.

Egy apartmannál sok mindent vihetsz magaddal, hogy jó legyen a nyaralás + a főzés.


Esetleg nézz olyan helyet, ha ragaszkodsz az apartmanhoz, ahol bár apartmanban szállsz meg, de az egy szállodához tartozik, és a szálloda szolgáltatásait (félpanzió, medence, játszószoba) használhatod.

A legnagyobb (5 éves) pedig már különféle újabb szállodákkal, úti célokkal bombáz, hogy hova szeretne. elmenni

2016. febr. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi szállodába mentunk..én nem akartam a gyerekemnek fozocskézni. a hotelben volt ételmelegitésre lehetoség, és volt gyerek menu is, igy simán ezeket ette. én biztos nem mennék apartmanba ennél sokkal kényelmesebb vagyok.
2016. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is apartman párti vagyok.

Igazuk van az előttem szólóknak, kényelmesebb. Nem vagy reggeli-ebédidőhöz kötve, akkor melegitesz amikor akarsz, akár éjjel is. Mondjuk én alapból nem vagyok szálloda rajongó.

Attól is függ, hogy hová mentek, mennyire éri meg a szállodai étel, a kinálat, esetleg mennyire éri meg étteremben ennetek.

Külföldre készültök, vagy belföldre?

2016. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Két év alatt én az apartmant választanám, mi is ilyenbe megyünk nyáron. Nekem kényelmesebb, ha olyan a szállás, mint egy lakás, szóval van lehetőség a megszokott ritmusunk szerint élni, és ha úgy tartja kedvünk, akár főzhetünk is. Igaz, nem áll szándékomban, de egy egyévesnek még reggel/este melegíti az ember a tejet/tejitalt/akármit, esetleg őt külön is eteted meg, mert nem azt adod neki, amit egy étteremben lehet kapni, stb. Mi így szoktuk, és akkor ha mi ebédelni megyünk, már tud mindenki az ebédjével foglalkozni, mert a pici már jóllakott, és ő már csak valami csócsálnivalót kap ilyenkor.

Nekem kényelmesebb, pihentetőbb így, és ha nyaralunk, akkor úgy vagyok vele, hogy az nekem is pihenés legyen :)

2016. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is kényelmes vagyok, ha csak nem ismerős-rokon nyaralójába megyünk, akkor én mindig a szállodára szavazok! Kényelmes, hogy nem kell főzni, van reggeli és vacsora, napközben pedig úgyis mászkálunk. Nekünk fontos, hogy legyen medence is.
2016. febr. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!