Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Másnak is bekattan az 5 éves...

Másnak is bekattan az 5 éves gyermeke?

Figyelt kérdés

Lányom elmult napokba abszolut abnormálisan viselkedik. Mindenért nyervog hisztizik , rugkapál visit. mindenkinek elmentek otthonrol. Most jelenleg itthon van a mai napon hát az azt ahisztit amit ma lemülvelt..komolyan. mindért legapróbb dolgokért nyávog.

tv elött akar ülni, tv elött akar enni, ö nem alszik . Holott nem engedtem eddig se hogy tv elött egyen , tv elött aludjon el. ezernyi dolgot csinálhatnánk de inkább vergödik. komolyan ilyen esetekbe mit csinalnatok? a kisebb 3 éves gyerek ennyit nem hisztizik.


2016. febr. 18. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

az én 5évesem reggel az miatt visított fejhangon, mert kértem, hogy legalább addig tartsa a kis kezében a nyűves koszos papírzsepit, amíg én átöltöztetem, ha már arra is képtelen :o mert hogy konkrétan csak elült, és emelte a lábát. eljutottunk odáig, hogy mindenért visít. kérem, hogy mosson fogat... erre üvöltve kérdezi, hogy miért mindent neki kell csinálnia???

szóval vagy én ugrok a 3.ról, vagy őt dobom ki :o


5évesen van dackorszak (sokadik felvonás)?

2016. febr. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fiam áprilisban lesz 5 de 2 hónapja "megkattant",pedig 3 évesen elmúlt a dackorszak...nem sok türelmem van most így 17 hetes terhesen
2016. febr. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 3 és fél a fiam, de ugyan ez a helyzet.
2016. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Épp nemrég írtam ki egy hasonló kérdést, a 4,5 évesem hasonlóan viselkedik egy ideje.
2016. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!