Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A narancssárga Pampers van...

A narancssárga Pampers van olyan jó, mint a zöld?

Figyelt kérdés
A penny-be most le van akciózva, nem tudom, hogy betárazzunk e belőle.Mi ededdig zöldet használtunk és mondhatni tökéletesen alkalmas.
2016. febr. 21. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
a narancssárga sokkal rosszabb... nem véletlen olcsóbb.
2016. febr. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Volt már egy csomó ilyen Pampers -ös kérdés, és mindig az derül ki,h változó,h kinek mi jön be. Nekünk a Pampers -ök közül pl egyedül a narancssárga vált be. A zöld és a méregdrága Premium care katasztrófa volt.
2016. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez a sleep&play, ugye? Ha az, akkor nagyon nem ajánlom, nem gumis a dereka, szerintem baromi kényelmetlen a babának! Mi egyszer megszívtuk vele(szintén nagyon olcsó volt), hát alig vártam, hogy elfogyjon, szerencsére csak 2 kis csomag volt!
2016. febr. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt jó
2016. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dorkadió válasza:
Nekem sem vált be a narancssárga. Rugalmatlan a ragasztója, és amikor megtelik, lelóg a lába között a gyereknek, mint egy nagy szatyor. :) Érdekes, hogy a 3-as méret jobb volt, de a 4-es nekünk már borzasztó.
2016. febr. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jaj igen olvasgattam én is vissza úgy látom több embernek nem vált Be! Úgyhogy hanyagolom is, Köszi a válaszokat.
2016. febr. 21. 10:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég gagyi, amit kaptunk elhasználtuk, de magamtól nem vennék, nagyon nedves volt a felülete mindig, mikor levettem a gyerekről, így gyorsan fogyott, mert gyakran kellett cserélni, így nem is olyan olcsó már. A zöld klasszisokkal jobb.
2016. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk ez volt az éjszakai pelus. Sosem volt balesetünk. Imàdtam.
2016. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

mi is ezt használjuk éjszakai pelusnak, csak ez vált be, nagyon szeretjük. ennek is rugalmas már egyébként, mint a zöld.

a zöldnek nekem nagyon pisi szaga van már 1 óra után.

2016. febr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi kaptunk egy csomag narancssárgát, én olyan óriási különbséget nem veszek észre...
2016. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!