Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A nőknél vagy a férfiaknál...

A nőknél vagy a férfiaknál gyakoribb, hogy nem akarnak gyereket?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

A férfiak nehezebben szánják rá magukat.

De persze hallottam már olyat is, hogy a nő elvetette a férfi háta mögött a gyereket, és válóok lett belőle.

2016. febr. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ismeretségi körömben inkább a nők között van több, aki nem akar gyereket (35 felett). Anyagilag nagyon is megtehetnék, de függetlenek, szabadok akarnak maradni, vagy féltik az alakjukat, karrierüket.

Férfiaknál szerintem kor függő. Egy huszonéves fiatalnak még nem vágya a gyerek, bulizni, élni akar. De akinek már komoly kapcsolata van, azoknál már mind szóba került a gyerekvállalás, és nem ellenkeznek a férfiak.

2016. febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatok ( saját is) és olvasottak alapján a nők azok akik tologatják,halogatják inkább.
2016. febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!