Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez normális vagy végbélsüllyed...

Ez normális vagy végbélsüllyedésem lehet?

Figyelt kérdés

Már lassan 4 hónapja szültem,10 napja kúp kúrán vagyok folyás miatt és a napokban észrevettem, hogy a hüvelyemben valami dudor van, majd utána elmentem wc-re, és nem éreztem már.

Nem foglalkoztam vele, gondoltam székrekedés miatt lehet.

De most reggel is mikor éreztem,hogy már kell mennem, előtte megnéztem direkt,és ekkor már szinte a hüvelybejárat fölött érezhető volt, amint végeztem a wc-vel, akkor már semmi nem volt ott amit érezni lehet.

Ez normális, vagy végbélsüllyedésem van?

Szülés óta háromszor voltam dokinál, köztük tegnap, de mindig wczés után mentenm,tehát nem érezhették vagy láthatták.


2016. febr. 23. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy a "terméket" érzed?
2016. febr. 23. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen, azt érzem, de azt nem tudom, hogy ez normális e.
2016. febr. 23. 07:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha végbélsüllyedésed van, azt észre lehet venni akkor is, ha elötte voltál WC-n.

A tüneteid alapján könynen lehetséges, ezért ha legközelebb mégy az orvoshoz, akkor szólj neki, hogy ezt nézze meg. (A legegyszerübb, ha nem fekve vizsgál, hanem majdnem álló helyzetbe fordít a vizsgálóasztallal.)

2016. febr. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez hatso huvelyfal eloreeses lesz. Semmit nem csinalnak vele, esztetikai problema.
2016. febr. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Ez hatso huvelyfal eloreeses lesz. Semmit nem csinalnak vele, esztetikai problema."


Ezt hívják végbélsüllyedésnek, és nemcsak esztétikai probléma, hanem a méhsüllyedés kezdeti fázisai közé tartozik, ami igen komoly gondokat jelenthet.


KEdves kérdezö: keress utána könyvesboltban (vagy a neten) Kriston Andrea Intimtorna címü könyvének/DVD-jének, és kezdd el az ottani gyakorlatokat. Még jobb, ha el tudsz végezni egy tanfolyamot - személyesen jobban át jön az anyag, és utána ezt rendszeresen végezd, akkor helyre jössz.

2016. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megmutatom az orvosnak azért.
2016. febr. 26. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!