Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Minden gyerek szépnek látja...

Minden gyerek szépnek látja az anyukáját? Normális hogy attól félek hogy nem fog annak látni?

Figyelt kérdés
Sajnos még mindig van rajtam súlyfelesleg a szülés óta, az önbizalmam a béka feneke alatt. Az is megfordult a fejemben, hogy mi van ha még a gyerekem sem lát így szépnek? Múltkor játszottunk, felhúzódott a pólóm, és esküszöm hogy megbámult csodálkozva a nagy hurkát a hasamon, pedig még csak másfél éves. Teszek ellene, már fogytam is 6 kg-t de annyira kilátástalannak érzem hogy újra normálisan nézzek ki.
2016. febr. 21. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,mondjuk attól függ,mennyi idős,mert egy 14 éves akár lehet hogy nem,de szerintem egy pici igen.
2016. febr. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez de ari :D Tuti nem azt leste mekkora hurkád van :D

Egyebként én is félek attól hogy a fiam nem fog később szépnek látni és majd szégyell, ezért most én is fogyokúrába kezdtem, remélem lesz elég akaraterőm leadnu a ramjött 15 kilót :/

2016. febr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt csak beképzeled magadnak, biztos, hogy nem azon tűnődött, mennyi súlyfelesleg van rajtad.:-) Neki most te meg apu vagytok a legfontosabbak az életében, akár 50, akár 200 kilósan, tökmindegy. Nem mondom, ahogy kamaszodni kezd, megnyílik a kritikusi vénája is, de ez még odébb van.:-)
2016. febr. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

En azt szoktam neki mondani ha sir mig fogat mosok, hogy varjon ha nem akarja, hogy majd fogatlanul menjek a szuloire :)


Tuti nem a hurkakat nezte :) vagy ha azt is, csak nezte, hogy mik azok.

Viszont sajat magadert probalj lefogyni.

2016. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj!Az én legnagyobb gyerekem-fiú-hamarosan 24 éves lesz.Mindig kérdezem,hogy nem ciki velem fényképezkednie,vagy megjelennie?Azt mondja:Anci,dehogy is,jól nézel ki.Igaz,fiatalon szültem,mos vagyok 44 éves.Van 2 kicsi gyerek is(8 éves és 4 éves),Ők nagyon elfogultak,mert gyönyörűnek és fiatalnak látnak.Oké,ápolt vagyok,fiatalos,nem vagyok lepukkanva,és jól is érzem magam a bőrömben,de azért mégis csak egy 40-es nő vagyok!Szóval hidd el nem a hurkádat nézte,és számára gyönyörű vagy!
2016. febr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, és nem.
2016. febr. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekik a szépség figalma még a szeretettel és feltétel nélküli elfogadàssal azonosul szoval egy fogatlan mosolygos öreganyàmat is szépnek látnak.a vilàgot elfogadjàk ahogy vagy mint anyàt is.ennyire eogiasta ne legyél a gyerek mellett.
2016. febr. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%

Miért fontos, hogy a gyereked szépnek lásson?


Mert ha férjről szólna a kérdés, akkor érteném, így viszont nem.

2016. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

a gyerekeknek még nem az a szép/csúnya fogalma ami neked. ők szépnek látnak..Te azért látsz kevésbe szepnek amsokat mert eleted soran szamos olyna inger/informacio/behatas ert, ami alapjan az agyad tudja hogy aki kover nem szep, aki pattanasos nem szep, stb.


mondok ey egyszeru peldat: aki ugy no fel hogy nem hallja a mediabol hogy a szort le kell borotvalni az a budos eletbe nem fogja rondanak talalni a labon a szort

az megont mas ha valaki abnormalisan szoros vagy abnormalisan kover stb mert azt a gyerekek is megtanuljak hogy ha valaki az atlagostol elter az furcsa...de par kilo pluszt nehany rancot ok nem erzekelnek,.nekik az agyuk még nem tudja hogy mi az hogy a bőr nem szép stb.

mikor iskolaba mennek - na ott mar kapjak a behatasokat az ingereket ezzel kapcsolatban....de odaig szepnek latnak.


ez olyan mint hogy felelmet sem ereznek 3-4 eves korukig, amig a mesekbol nem tapasztaljak hogy van amitol szokas felni (sotetseg, boszorkanyok stb)

2016. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem 12 13,5 éves fiam is szépnek talál.kislányom is ,pedig nem 55 kg vagyok .
2016. febr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!