Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhessége alatt ki festette...

Terhessége alatt ki festette a haját?

Figyelt kérdés
Szőke vagyok de iszonyú csúnya lenőlve a hajam a fodrász a szőkét nem javasolja termeszetes színeket vagy vöröset ha ragaszkodom...
2016. febr. 25. 09:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Én melíroztattam is kétszer! Mindkét fiam tökéletesen egészséges! :)
2016. febr. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én a 4. hónaptól festettem mindkét terhességemnél. Én is szőke vagyok.
2016. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Én a Herbatint-ot használtam, már a terhesség előtt is. Nem teljesen vegyszermentes, de sokkal-sokkal kevesebb van benne, mint a többi fajtában. És van szőkében is (meg rengeteg színben). Annyi, hogy terhesség alatt, meg most,hogy szoptatok kicsit ritkábban festek, kb. 3 havonta, de nekem nem üt el annyira a saját hajszínemtől.
2016. febr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Palette ammóniamenteset használtam, színezőt
2016. febr. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szőke vagyok szintén, nekem nemcsak, hogy a barna lenövés csúnya, de még őszülök is nagyon, így hát nem volt nagyon más választásom.:)


Magamnak nem tudom megcsinálni sajnos itthon.


Az én fodrászom felhívta az orvosomat, aki azt tanácsolta, hogy 5 hetente, ablaknál kell csinálnia a festést, és ha aggódom, vegyek fel maszkot. Az mindig volt rajtam, 5 hetente jártam, kedden megyek utoljára terhesség alatt.:)


37hkm

2016. febr. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%

Én nem merek festetni. :(

Jó lenne, ha a hajfesték gyártók gondolnának a kismamákra is...

2016. febr. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem festettem be egyszer sem. Háromszor voltam terhes, előtte festettem rendszeresen. Igaz, alig nőtt a hajam.
2016. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Nyilván nem most kell feketéből platinaszőkére váltani, de egy tőfestéstől nem lesz baja a babának.
2016. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Végig festettem és semmi baja a magzatomnak, igaz annyi hogy alacsony ammónia tartalmú hajfestéket használunk fodrászommal de ugyanúgy szőkét, nem is értem miért ne lehet szőkét ?

Oxi az oxi hogy most 6-os vagy 9-es jelen esetben teljesen mindegy, mert max az ammónia szag okozhat hányingert,köhögést de mondom teljesen jó az ammónia mentes vagy alacsony ammónia tartalmú.

Ha érdekel ezt használom:

[link]

2016. febr. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél festettem végig. Igaz, most a másodiknál vörösesbarnára volt festve, szőkíteni nem kellett. Makk egészséges, kéthetes kisfiam van :)

De az első terhességemnél is festettem, akkor szőkítettem is. A nagy, nyolcéves nagykisfiam is teljesen egészséges, semmi baja nem lett tőle, okos, erős, normális gyerkőc.

2016. febr. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!