Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párom (vagy már nem is...

A párom (vagy már nem is tudom, az-e még) várandós, és a terhessége miatt engem gyűlöl és mindenért engem tesz felelőssé! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Terhességmegszakítást mégsem vállalt, habár ez is felmerült benne az elején, sokszor a fejemhez is vágta, de aztán voltak periódusaink, amikor minden rendben volt és most már kicsúszott ebből az időből. viszont ezt majd minden nap a fejemhez kapni, hogy kevés vagyok, szar, és utál, utálja a terhességet, én tehetek mindenről, stb, nehéz megemészteni! nem tudom, hogy csak simán engem utál, vagy mást szeret, ezért gyűlöl engem, hogy tőlem terhes, vagy mi lehet az oka?! mindent megtennék, mellette lennék, de semmi nem jó neki!
2016. jan. 4. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szét fogtok menni valoszinuleg. sajnalom.


es szerintem még elotte zarjatok le mert egy ujszulott mellett eleg maceras lesz neki a koltozkodes...

2016. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust és kérj tőle szakmai tanácsot! Egyáltalán nem biztos, hogy minden veszve van. A párod valószínűleg csak rád vetíti ki a terhességből akadó félelmeit, frusztrációját.
2016. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A nők terhesség alatt megbolondulnak. A hormonok.... Szerintem ha megszületik a baba, a helyzet változni fog. Húzódj vissza, ne kezdeményezz veszekedést, nyeld le a háborgásait, és próbálj kedveskedni neki. De ne azt éreztesd, hogy ő most épp terhes.


Ha a baba előtt jól kijöttetek, nem voltak problémák, akkor szinte biztos, hogy emiatt van.

2016. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

túl sok mindent megenged magának, mégha hormonális is.

100 % hogy nem tisztel téged, nem vagy a szemében férfi, valszeg minden szavára ugrasz a segítségére és bármit meglehet veled csinálni.

a gyerek után se várj változást. téged fog mindenért ugratni és számonkérni.

valószínűsítem ,hogy trhesség előtt is ő hordta a gatyát nálatok.

2016. jan. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

erre a történetre hasonlít nagyon.

csak nem te vagy ez a kérdező is és 2. baba jön...?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2016. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam ,aztán a férjem inkább vagy elment itthonról ,telefonjára sem reagált vagy csináltam a balhét.Szerencsére kitartott mellettem ,de a napig emlegeti ,hogy kellemes egy idöszak volt...

Aztán szülés után már minden rendben volt.

2016. jan. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nem, az nem az én sztorim! de én is azt érzem, a tiszteletét elvesztettem! túl kedves voltam. sokszor legszívesebben otthagynám a p*csába, de ezt nem tehetem meg egy terhes nővel! nem tudom, hogy szerezzem vissza a tiszteletét! nem hagyhatom magára, pedig megérdemelné..
2016. jan. 4. 21:11
 8/15 anonim ***** válasza:

De bizony, magára hagyhatod. A gyerekért vagy felelős, a nőért nem.

A kicsivel foglalkozz majd, az anyjával nem muszáj.

2016. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ne te hagyd ott. hanem uljetek le szepen mond el neki ami bant. mond el hogy nem vagy bztos a.folytatasban mert nem érzed hogy szeret es gondolja at hogy veled szeretne e a babat felnevelni.mert ha nem akkor még szules elott kenyelmesebb helyet talalni neki vagy neked hogy a baba ne a felfordulasba.es egy szakitas kellos kozepere erkezzen.


talan lesz ez neki eleg hideg ahhoz hogy raebredjen fontos vagy neki ha meg nem vagy az akkor ezen a szules nem fog valtoztatni mert egy kisbaba még a legjobb kapcsolatokat is probara teszi nem hogy a tieteket.


1

2016. jan. 5. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ne fogjunk mindent a terhességre.. nekünk az első fiunk annyi becsúszott volt,hogy hetekig agyaltunk mi legyen,aztán átbeszéltük megtartottuk,sokat voltam rosszul,ezer tünetem volt,hullámvölgyek,mégsem bántottam soha a párom hiszen szeretem,most másodszorra még rosszabbul viseltem az első 8 hetet, még nyűgösebb is vagyok és feszültebb,ugye így nehezebb hogy van egy lassan 5 éves gyerek kevesebbet lehet pihenni,de most sem bántottam egy szóval sem a párom,egyszer megjegyeztem viccesen,hogy ez a Te hibád amikor hányástól kimerültem feküdtem,mint egy rongy,de közben vigyorogtam és tudta,hogy nem komolyan gondolom.. sosem bántanám akit szeretek,akkor sem aha a hormonok dúlnak bennem..hormon ide-vagy oda azért uralkodjon magán,oké hogy hisztis,nyűgös,sírós stb,de ne bántsa a másikat!!!
2016. jan. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!