Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 12 hetesen tudtam lerakni a...

12 hetesen tudtam lerakni a cigit lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

sajnos nagyon nehezen tudtam megválni a cigitől nem kapcsolt át az agyam megőrültem volna érte kevesebbet szívtam fél dobozt kezdetekben aztán egyre kevesebbet és végül sikerült teljesen elhagynom de aggódok nagyon

utálom ez miatt magam


2016. febr. 25. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Biztos jönnek a lehurrogók, de leírom, amit egyszer egy nőgyógyász ismerősöm mondott a témában, és én az ő tanácsát követtem.

Vannak, akiknél a hirtelen leszokás erős stresszel jár. Ez szerinte sokkal károsabb a babára, mint napi pár szál cigi. Ő azt ajánlotta, hogy ha a terhesség előtt nem sikerült leszokni, akkor csökkentsük a 12. hétig max. napi 5 szálra. A 12 hét azért vízválasztó, mert akkor alakul ki a méhlepény, és azon keresztül van hatással a dohányzás a babára - korábban kevésbé van jelentősége.

Én az első terhességemnél eszerint szoktam le, és a mostaninál is ezen vagyok (sajnos szoptatás után visszaszoktam - azt nem kellett volna).

2016. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyan ezt mondta amúgy a doki.

Ezt a választ ugyis azok pontozzák le akik soha nem dohányoztak.

2016. febr. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát igen aki nem dohányzik ezt nem értheti meg

az én dokim sajnos semmit se mond mert sosincs ideje rám

most egy kicsit megnyugtadtatok köszönöm

2016. febr. 26. 09:40
 4/4 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Én leraktam nemrég teljesen a cigit,de nagyon nehéz és nagy elhatározotság kell hozzá. Viszont tényleg streszes ilyenkór az ember,ami nem tesz jót a babának. Az első 3nap a legrosszabb,27nap és már nem hiányzik.

Sok sikert és boldogságot a babához.

2016. febr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!