Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedül maradtam 3 és 2 éves...

Egyedül maradtam 3 és 2 éves gyerekemmel. Kb. másfél hónapja. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nos 5 évig voltam együtt az apjával. vettünk egy házat közös hitellel, persze ő nem fizeti ellenben a ház csak az ő nevén van! na gyerektartást se adott még semmit. de hetente jön a gyerekeihez... mondom nem tiltom tőle. apuka lusta disznó, csak magával törödik, nem egyszer megvert, kiabált a gyerekekkel se úgy bánt ahogy kéne kiabálos veszekedés és ebbe ment tönkre a kapcsolatunk végül. én anyuékkal élek meg a gyerekek. nem voltam még biróságon. október óta anyuék és most már én fizetem a lakáshitelt havonta 50 ezrével. és el lett adva a ház és még van belőle 3 mft. szóval mit tennétek? apuka békülni akar, mert neki nem jó az anyjával élni én ezt veszem ki a szavaiból és szeretne egy újabb hitelt felvenni és új házat venni... szerintetek? úgyanaz lenne a vége? inditsam el a válást birósági alapon, szeretem de nekem igy nem menne hogy úgymond szánjam meg. pénteken is orditott anyámmal mikor megkérdezte anyám hogy mikor óhajt valamit is fizetni, azt majdnem pofon vágta anyámat de inkább úgy döntött hogy távozik. maga mögött bevágva a kaput. 2 éve romlott meg a kapcsolatunk. de én mindig adtam esélyt. más mondja hogy jobbat érdemelsz. lenne jelentkező persze de nem ugrok senkihez rögtön. ti mit tennétek? a gyerekeknek mindent megadok programok szeretet törödés ők nálam az elsők. apukát jó lenne végképp kiaktatni mert csak pofára esek?
2016. febr. 28. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legfeljebb egyszer is elég a konnektorba villát dugni, hogy rájöjjön az ember, az nem olyan jó dolog.
2016. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Indítsd el hivatalosan a válást. Exszel a kommunikációt minimálisra korlátozni, csak a gyerekekkel kapcsolatos egyeztetésekre. Alakítsd ki a saját életed, és ha már teljesen függetlenedtél, akkor kezdj újra ismerkedni.
2016. febr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

régi barátokról van szó ők végig követték az életemet mindig velem voltak. mellesleg úgyszint egyedül nevelő apuka is van.. a konnektor villa az jó volt :D


csak élettársak voltunk házasok nem.

2016. febr. 28. 13:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Az egyáltalán nem baj, ha programokat csinálsz másokkal, de nem érdemes azonnal új kapcsolatba beleugrani.
2016. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hát egyenlőre amig ennek a kapcsolatnak .ot nem teszek a végére nem is.
2016. febr. 28. 14:23
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek indítanád el a válást bírósági alapon, ha nem is vagytok házasok?

Valaki, akinek a "nyolc osztálya" sincs meg, megint unatozik?

2016. febr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6: vagyonmegosztás, gyermekelhelyzés például... Jó, ez nem pont válás, de szinte ugyanaz jogilag.
2016. febr. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
bejegyzett élettársi kapcsolat közjegyző által igy vagyunk hivatalosan. de a közjegyző azt mondta ha már nem élünk együtt igy semmis a dolog
2016. febr. 28. 14:40
 9/10 A kérdező kommentje:
megkaphatja a gyerekeket ? ettől félek...
2016. febr. 28. 14:41
 10/10 anonim ***** válasza:
72%
Mégis, h a viharba kaphatná meg a gyerekeket, mikor nincs háza, és még hozzá agresszív is.? Ez nem igy működik.! Csak a legvégső esetben veszik el a gyerekeket egy anyától,(de akkor sem kapná olyan férfi oda aki agresszív, és nem tudja őket nevelni, attól függetlenül, h a vér szerinti apa-e, vagy sem.).! Csak akkor vennék el Tőled ha pl.: Nem dolgozol és nem tudod őket eltartani, nem megfelelő az otthoni körülmény, ha börtönviselt voltál,agresszív lennél, és vernéd a gyerekeket stbstb..) Nem fogják elvenni őket.! :)
2016. febr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!