Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennének, milyen megoldást...

Mit tennének, milyen megoldást tudnátok javasolni?

Figyelt kérdés

10 hónapja szültem meg a lányaimat, azóta vannak a problémák.

Vwszélyeztetett terhes voltam, magas vérnyomással, a 4 hónaptól lényegében ágynyugalomra voltam ítélve.

27 kilót híztam, amiből lement 15. De a 4 hónap szoptatás alatt vissza is jött.

A férjem sokat dologzik, ha itthon van akkor segít sokat, de rajta kívűl nem sok segítségem van.

Nagyon fárasztó, minden napom. Kb 2 hónapja nyugodtabbak az éjszakák előtte még az is rettenetes volt.

Ördögi körben érzem magam... Nincs kedvem kimozdulni mert szarul érzem magam a bőrömben. Szarul érzem magam a bőrömben, de nincs energiám edzeni. Enni is csak úgy esze,, hogy gyorsan bekapok valamit.

A férjem mellettem áll, de úgy érzem hogy kezdenem kellene magammal valamit. De nem is tudom, hogy kezdjem el, félek hogy a férjem is megundorodik tőlem.

Látom sokszor, hogy anyukáknak mennyi idejük van fodrászhoz járni, sminkelni, kozmetikushoz menni. Én annak örülök ha egy héten 1x van időm hajat mosni. Úgy érzem magam sokszor ha a tükörbe nézek mint egy öreg asszony.

Van erre valakinek valami tanácsa?


2016. febr. 29. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

heti 2 szer menj el edzeni vagy csak sétálni a barátokkal

gyerek a nagyinak a férjednek...

ez azért fontos mert a mozgás boldogság hormonokat termel, és minél több inger ér annál gyorsabban lendülsz túl a depin

a citromfű tea, magnézium, halolaj ginko is sokat segithet

2016. febr. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Hidd el, nagyon sok anyuka érzi úgy magát, mint Te. Nekem is voltak (vannak) ilyen korszakaim. Az segít, ha ráveszed magad, és igenis kimozdulsz, kimozdultok, kiszabadulsz az ördögi körből. Vigyázzon férjed a gyerekekre, amíg Te este vagy hétvégén a barátnőiddel találkozol. Vagy nézz ki heti rendszerességgel programot, ahova a gyerekekkel tudsz járni, pl. vegyél Ringató bérletet, vagy játszóházbérletet, vagy járjatok baba-mama tornára. Még jobb, ha játszótérre kezdtek el járni, és ott megismerkedtek a környékbeli gyerekes anyukákkal, akikkel lehet később közös programokat szervezni. Ha sikerül rászokni a kimozdulásra, akkor a többi is könnyebben fog menni.
2016. febr. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Hasonló helyzetben voltam, annyi különbséggel, hogy az én férjem külföldön volt, másra egyáltalán nem számíthattam.

Gyerek mellett rengeteg felszedtem, és nem ment le magától. Napközben csináltam a dolgomat, egésznap csak a robotolás 2 gyerek mellett, se anyós, se anyám nem segített, párom külföldön. Alig volt energiám. Aztán egyik nap szépen elhatároztam, hogy kész, így nem mehet tovább.

Kialakítottam a napi tervemet, aztán este amikor a gyerekek elaludtak, jött az edzés, annyi ami még kényelmes volt. Aztén több energiám volt, és boldogabb is voltam. Le is ment 15 kg.

2016. febr. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy feljebb is írta valaki, ha van játszótér, most, hogy jön a jobb idő, járjatok ki oda. A lányok jó levegőn vannak, neked pedig lesz társaságod és pillanatok alatt rá fogsz jönni, más egy gyerekkel is érezheti így magát (nem mindenkinek dob ám a gép minden éjszakát átalvó gyereket, sőt)!
2016. febr. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!