Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezzel a helyzettel mar nem...

Ezzel a helyzettel mar nem tudok mit kezdeni. Tudtok javasolni valami megoldast?

Figyelt kérdés

Probalom roviden leirni. Kulfoldon lakom a baratommal, az o szuleinel. Jelen pillanatban nincs munkam, szoval ez elegge lehangol, de lassacskan dereng feny az alagut vegen, a baj nem ez.

Baratom bejelentette, ha majd ugy allunk anyagilag (itt nehez lakast berelni, meg draga is), akkor szeretnenk sajat alberletbe menni.

Az apja, akkor olyan pataliat csapott, mert o a legfiatalabb a testverek kozul, es mit kepzel, hogy o el akar koltozni, neki maradnia kell, hogy oket gondozza oregsegukre. Es, hogy nem mehet, en pedig takarodjak el a haztol. Hat mit ne mondjak, kicsit szarul erintett, mert soha egy budos szoval nem bantottam, amig volt munkam anyagilag is tamogattam oket, sot a mai napig a megtakaritott kis penzembol fizetem a szamlaimat, meg nekik is segitek. Ezt a tobiek is, testverek, meg kedvesem, meg anyosom is mondta neki, de o az a fajta buta ember, akit logikaval nem lehet meggyozni. Vegul oda jutottak, mert hozzam o persze mindvegig egy szot sem szolt, mintha vm elcseszett targy lennek, hogy ha nekem mennem kell akkor anyosom, meg baratom is jon velem.

Meg aznap este o kedelyesen rohogcselt, mintha misem tortent volna. Ez par napja volt, baratommal azota beszel, nekem meg a koszonesemet sem fogadja. Baratom mondta, ne is figyeljek oda, ne is koszonjek neki, de en ugy gondoltam, megis en vagyok a fiatal, en lakom az o hazaban, en ma is koszontem neki, de ramnez es tovabb setal. Engem ez a helyzet ugy bant. Ezt egyaltalan nem erdemeltem ki, az en csaladom sem egy tal eper, de igy meg sosem bant velem senki. Olyan rossz, magyarokat sem ismerek itt. Baratomnak nem mondom, mert tudom, hogy bantja, es nem tud mit kezdeni a helyzettel, nem lehet az oreggel beszelni, neki meg megsem szidhatom, hogy mekkora rohadek, megis csak az apja.

Egyszeruen fogalmam sincs mit tegyek:(((((


2010. febr. 4. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Hol laksz? Nem tudsz a sajat labadra allni?
2010. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ülj le vele beszélgetni! Vagy először az anyósoddal, hogy kicsit puhítsa meg! Szurkolok nagyon!!!
2010. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Elsőnek! Hogy állna a lábára külföldön, munka nélkül, ismeretség nélkül szintehogy..??
2010. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
görög vagy olasz?!
2010. febr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Maradj türelmes,bár biztos nagyon rosszul esik,hogy milyen.Törekedjetek,hogy minnél hamarabb külön menjetek.
2010. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha lesz munkam, akkor 2-3 honapon belul el tudunk koltozni, addig sajnos nem megy. A koszonesem se fogadj, atnez rajtam, mint egy uvegen. jah es nem beszelunk kozos nyelvet, legalabbis o nem beszel sem angolul, sem hollandul
2010. febr. 4. 17:45
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

17.43-nak, ugy ahogy mas is, pl en! Az ember sajat magat hozza ilyen helyzetbe! Kulfoldon eloknek akik tavol vanna a csaladjuktol mindig kell lenni vagy munkanak, vagy egy kis felretett penznek, pont az ilyen szituk miatt!

Ez a helyzet sosem fog megvaltozni, ugyhogy ha 2-3 honap mulva lesz csak munkad,akkor felkotheted a nadragot, mert az ilyen ember nem enged.

2010. febr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Kerdezo, hogyhogy nincs munkad?
2010. febr. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, de csináld te is úgy: nézz keresztül rajta. Ne bánkódj miatta, fogadd el olyannak, amilyen. Nem tehetsz róla, és nem is fogod megváltoztatni.
2010. febr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Figyelj,hogy maradj "jó",mert megfog próbálni beléd kötni,és össze ugrasztani a barátoddal.

Ne hagyd!

2010. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!