Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miben és mennyit segített...

Miben és mennyit segített férjetek a szülés utáni hónapokban?

Figyelt kérdés
2016. márc. 1. 14:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Bent volt a kórházban egész nap (vip szobában voltunk). Szülés után 3 hetet volt itthon velünk. Egyedül vasalni nem tud :) de amúgy bármit megcsinál. Kérni sem kell. Éjszaka pl. mindig felkel a gyerekhez. Munka mellett. Most taknyos és bele van betegedve, hogy nem hurcolászhatja a gyerek fenekét. Szerintem ez a normális. Ezért szültem Neki gyereket.
2016. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Császár ellenére nagyon gyorsan ment a felépülés, illetve jó evő és jó alvó babát dobott a gép, így hamar visszazökkentem a régi kerékvágásba és élveztem is, hogy meg tudok oldani otthon mindent. Nem volt itthon szabin a párom, de ha kértem valamit, természetesen megcsinálta (ahogy azóta is), a gyerek körüli teendőkből pedig kiveszi a részét, hiszen az apja.
2016. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
57%

Csaszaros voltam, viszonylag gyorsan felépültem, de az első hetekben (kb 2) o ment boltba, o furdette (az most is az o apa oraja) főzött is esetleg...gyakorlatilag bármiben, most varjuk a kistesot es sajnos fekudnom kell, ugyhogy a 3 eves bolcsi utan nagyjabol most az o dolga... Mast apránként megcsinálok, de a nagyobbunk tempója most tarthatatlan nekem 😞


Viszont ok élvezik, hogy most sokkal jobban barátok -ahogy ok mondjak...


A gyerekeket ketten vállaljuk nem egyedul...

2016. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
8%
De okosak vagytok. Én sem egyedül vállaltam, mert bedumálta, hogy ő is akarja. CSak aztán nem így lett sajnos, máshogy állt hozzá, mikor megszületett. Nem az én hibám, hogy úgymond becsapott. Ti szerencsések vagytok, ne beszéljetek ilyen magas lóról,m ert nektek is beüthet még vmi. Válás, apucika halála, stb... Csak visszafogottan. Semmi sincs bebetonozva, a ti kis tökéletes életetek sem. Kívánok nektek kemény időszakokat azért, hogy megtudjátok milyen is az és akkor leszálltok az ilyen "a gyereket ketten vállaják" dumákkal. Mi is ketten vállaltuk, de aztán fordult a kocka. Fordulhat nálatok is. Keresztanyámnak meghalt a férje, ő két gyerekkel maradt egyedül....
2016. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
72%
Kedves vagy, hogy másoknak rosszat kívánsz. Még meg is sajnálnálak egyébként, ha nem te írtad volna, hogy lenézed a normális életet élőket. Te beszéltél magas lóról, erre kaptad a válaszokat, hogy egy kicsit rendbe kellene tenni a fejedben a dolgokat.
2016. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
33%
Jajj utolsó teljesen meg vagy keseredve ne kívánj senkinek rosszat az életébe ,mert az vissza száll .Jöhetnek még neked is szép idők de biztos,hogy nem megkeseredve .Nálunk apa végig bent volt a kórházban vip szobán voltunk ,aztán itthon mindent megcsinált nagyon jól esett,hogy a picit csak befektette mellém frissen fürdetve és cicire rakta .Reggeli,ebéd ,vacsi vagy készített vagy hozott ,takarított ,mosott ,pelenkázott csak mosogatni nem mosogatott :D A férjem rajong a babánkért ,ahogy normál esetben azt kell is egy apának .
2016. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
16 vagyok 14 esnek írtam az utolsót
2016. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Mindenben, amiben kellett. Mindkét fiunk szinte az elejétől tápszeres volt, így ő is meg tudta etetni. Sokszor éjjel is felkelt,hogy etessen. Aztán jót nevettünk,hogy félkómásan egyszerre indultunk el a gyerekszoba felé és ott "vitáztunk", hogy ki menjen vissza aludni.

A Kicsi még csak 5 hónapos, de körülötte is mindenben segít, amiben kell. Illetve inkább a Nagynál kell a segítség, mert hiába igyekszem valamennyivel kevesebbet tudok Vele játszani, mondjuk ovi után. De apa jön, és megment!

2016. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Ha kukacoskodó akarok lenni, akkor azt mondom, hogy nem segített, hanem együtt csináltunk mindent. :D

De egyébként mindent megcsinàlt kérés nélkül is. Nem bánom, hogy vele vállalt gyereket. Imádom. :D

2016. márc. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
26%

"Fogalmam sincs milyen az, ha ebben valaki segít és őszintén le is nézem azokat, akik ebben segítséget várnak el"


ki is beszél magas lóról?

sajnálom hogy ilyen megkeseredett életed van. És hálát adok hogy a férjem olyan amilyen.

2016. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!