Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikorra kell összerakni a...

Mikorra kell összerakni a kórházi csomagot? 36. héten már későn van?

Figyelt kérdés
Most vagyok 34 hetes. Felújítjuk a házat, időben elkezdtük, de megcsúsztak a mesterek, még 2 hét mire kész lesz. A babaruhák megvannak, mosni-vasalni kell még, magamnak viszont eddig csak hálóinget vettem a kórházba. A listát sem találom, talán a festés miatt letakart szekrények valamelyikében maradt. Mi lesz, ha kicsit korábban jön a pici és nekem nincs semmim összerakva?
2016. márc. 2. 07:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
68%
Én is optimista voltam, vizsgálatok alapján nem volt arra utaló jel, így utólag azért én éreztem egyet s mást, mégis a 36. héten indult be, félig bepakolt táskával. Férjet akkor küldtem le WC papírért a büfébe, másnap nem volt a reggelihez evőeszközöm, meg poharam se, valahogy inkább a szuleshez kapcsolatos dolgokat tettem csak be, mint a haloing, törölköző, ásványvíz, ilyesmi. Így én azt mondom, legközelebb már a 26. Héten bepakolok, nem idegeskedek még egyszer emiatt is. Igen megszületik mindenféleképpen, de azért nem mindenhol kapsz tena ladyt éjjel 2kor, vagy papucsot zuhanyzáshoz, ilyesmi csak növeli a komforterzetet. Kérdező, Légy optimista, de mostmar pakolj be, nbaj az, ha még pár hethétig ott áll, ne járj úgy, mint én. Könnyű szülést kívánok.
2016. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én félkész állapotban vagyok, második babával 35 hetesen.Épp tegnap pakolásztam el a ruhaneműket (pizsi,törölköző...) és még a tisztálkodáshoz szükséges dolgokat,apróságokat. De hát mindig eszembe jut valami,rájöttem,hogy a mellbimbóvédő krémet felejtettem el, azt még meg kell vennem.

Láttam egyébként olyan listákat,amit túlzónak találtam,így szelektáltam és az alapján pakolok,amit elgondoltam magamban.

Ha valami pótlásra szorul,valóban meg lehet oldani a baba születése utáni órákban akár,az apuka,nagyszülők segítségével.

Az első gyermekem születésénél például nem volt szoptatós melltartóm,anyukám szerezte be. :)

Nyugiiii! :)

2016. márc. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!