Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van még esélyem arra, hogy...

Van még esélyem arra, hogy gyerekem legyen?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok. Úgy alakult hogy nem volt olyan kapcsolatom, ahol gyereket vállalhattunk volna. Ha találok is valakit, elképzelhető hogy nem sikerül. Volt valaki közületek ilyen helyzetben?
2016. márc. 5. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Van 10 éved szülni.
2016. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
29 évesen még nem vagy lekésve semmiről sem. Még van jó sok időd megtalálni életed társát, akivel gyereket tudtok vállalni.
2016. márc. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Semmiről nem maradtál le,sőt ha megnézed manapság elég későn szülnek. Én is 29éves vagyok és a legtöbb velem egykorú,vagy csak tervezgeti,hogy majd lesz vagy mégcsak tervben sincs.
2016. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

35 vagyok, most nézem fb-on, hány ismerősnek született meg az első gyereke. (Egy-két éve volt esküvő néhányuknál, gondolom ők is 30 felett találták meg a nagy őt. )

Nem maradtál le semmiről. :)

2016. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En 28 évesen találkoztam a párommal , rá egy évre kezdtünk el próbálkozni (mind a ketten éreztük, hogy megtaláltuk egymásban azt a személyt akivel szívesen vállalnank gyermeket). Most 30 vagyok, még mindig nem sikerült. De nem hinném, hogy a korom miatt. Nem vagy elkésve :)
2016. márc. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 26 évesen szültem az elsőt, 36 évesen a másodikat. Amikor a másodikkal voltam bent a kórházban, a legtöbb korombeli az elsőt szülte. Még fiatal vagy, meg fogod találni az igazit és lesznek gyerekeid, ne félj.
2016. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A sógornőm fél évvel ezelőtt-36.5 évesen-szülte meg az első gyerekét.Terveznek még 1-2 babát.....

Én 40 évesen szültem(igaz,a 3. gyerekemet).

Szerinted,van esélyed?!Mert szerintem nagyon nagyon sok!

2016. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!