Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két három gyerekes anyukák...

Két három gyerekes anyukák mennyit vasaltok egy héten?

Figyelt kérdés
Minimum két-három naponta vasalok,hogy ne gyűljön rám a sok ruha, Ti hogy csináljátok? Így fél óra három negyed óra alatt végezni szoktam vele...
2016. márc. 6. 21:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Szinte semennyit sem vasalok. Régen mikor csak egy gyerek volt én is vasaltam hetente 1-2-szer, alkalmanként legalább fél órát, majdnem mindent kivasaltam. De aztán már nem értem annyira rá, és sajnáltam állandóan vasalásra pazarolni az időt, úgyhogy rájöttem, hogy annyira nem is muszáj. Ha lejár a gép, egyből kiteregetek, kirázom, kisimítom a ruhákat, és száradás után is egyből hajtogatom és elteszem őket. Ugyanis sokszor akkor gyűrődtek meg a ruhák, mikor szárazan összeszedtem őket a lavórba, pedig nem csak bedobáltam, hanem rendesen rakta, de mégis.

Azt szoktam csak vasalni amit nagyon muszáj, pl. férjemnek ing, vagy egyéb alkalmi ruha.

Tervben van egy 3. baba is, és azzal együtt egy szárítógép is. :) Mert már négyünkre is állandóan mosok, teregetek, unom már napokig kerülgetni a szárítót, mire végre leszedem, kezdhetem elölről, legalábbis így télen. Meg azt olvastam, hogy attól szép kisimultak lesznek a ruhák.

2016. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!