Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chicco vagy Avent mikrós...

Chicco vagy Avent mikrós sterilizáló jobb? Van bármi különbség?

Figyelt kérdés
2016. márc. 8. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
avent van, teljesen megfelelt
2016. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
tudom, hogy nem ez a kérdés, de hidd el, teljesen felesleges pénzkidobás... vízforralóba felforralod a vizet, azzal kiöblíted a cumisüveget és kész...
2016. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Avent van, szeretem használni.
2016. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én Reer-t vettem 2600-ért, mert az volt a legolcsóbb, az Aventnél és a Chicconál csak a márkát fizeted meg, ugyanolyan mikrós müanyag doboz mint a többi... A méretet figyeld inkább, beleférjen a mikróba.
2016. márc. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bár nekem chicco van, de kettesnek igaza van.
2016. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem értek egyet a 2-essel mert az üveg cumisüvegnek nem jó ha bugyog a vízben, egyszerűbb a mikrós nem kell óriás lábosban 15 percig vizet forralni.
2016. márc. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

hát szerintem meg nagyon nagy könnyebbség a fazekas módszerhez képest. használtan megveszed 2-3 ezerért, és már csak a gázszámlán megtérül 3 hónap alatt, nem hogy a vízfogyasztás a folyton tiszta konyharuha elővarázsolása amin lecsepegteted meg persze a macera ami vele van.

szerintem mindegy milyen veszel csak a méretét csekkold hogy beférjen a mikróba. láttam már olyat h valakinek nem fért be amit vett

2016. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

^Nálunk a gáz általány (panellakás, nem gázfűtés, fix a gáz főzeshez akkor is, ha egész nap megy meg akkor is annyi, ha egyáltalán nem.) Az áram viszont nem.

Bocsi csak nem hagyhattam ki.


Aventet használok egyébként, szerintem gyorsabb és kényelmesebb a mikrós sterilizáló de a márkák között szerintem nincs különbség, teljesen mindegy.

2016. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
direkt írtam vízforralót, mert abba fél perc alatt felforr a víz :)) lábosnál biztos egyszerűbb, de őszintén szólva az első gyerekemnél még naponta sterilizáltam az üveget, a másodiknál amikor kivettem a dobozból leforráztam azóta csak elmosom... :)
2016. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Használtan veszem, tényleg 2-3 ezer ft, annyit megér szerintem. Többe kerülne a gáz.
2016. márc. 8. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!