Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy ez esetleg...

Nem tudom hogy ez esetleg terhességi tünet e?

Figyelt kérdés
Március 2-án kellett volna megjonnie a menzeszemnek de nem jött meg, előtte már volt olyan érzésem hogy fáj görcsöl a hasam de gondoltam a jelei hogy hamarosan megjön! De nem jött ha ülök olyan érzésem van mintha folyna valami de semmi, a hasam alja neha fáj. Mostansâg sokat is eszek.. utàlom a gombàt de par napja megettem!Rendszeres nemi életet élek oda szoktunk figyelni hogy amikor a párom élvez kiveszi a huvelybol de kb 1hete volt olyan hogy nem. Tudom kicsit hulye ez a kérdés!légyszi segitsetek! Csinaljak esetleg tetsztet? Mennyi idő után van terhességi tünet?

2016. márc. 9. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én már rég csináltam volna egy tesztet ! És miért nem védekeztek rendesen ?!
2016. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes . Gratulálok !
2016. márc. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Fogamzásgátlótól rosszul voltam! Óvszert ő nem akar használni! Igy maradt az hogy oda figyelünk! Tényleg oda szoktunk de mint említettem egy hete nem.. ilyen hamar lehet terhességi tünet ha netán az vagyok? Most is olyan érzésem van mintha èmelyegne a fejem..
2016. márc. 9. 19:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Valamilyen módon kell védekezni ha nem akartok egy tucat gyereket . Mert ez a védekezés amit ti csináltok az nem az .
2016. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele! Nem kell ez miatt ítélkezni! Injekciót fogog beadatni ami véd a terhesség ellen. De mig nem Tudom hogy most mivan addig nem akarok. Kb mennyit várjak még hogy megjojjon? 1hete késik
2016. márc. 9. 19:24
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezik senki, csak válaszolnak a kérdésre. Menj nőgyógyászhoz .
2016. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocsi kicsit feszült vagyok! Az lesz. Esetleg mennyit várjak ha nem jön meg még pl holnap sem?
2016. márc. 9. 19:29
 8/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy az injekciót a lehető legrövidebb időn belül kell beadni lehet,hogy már késő.
2016. márc. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Holnap menj el !
2016. márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ha nem vagyok terhes beadatom. Csinálok először tesztet mert azt hallottam kicsi terhességet az orvos még nem tud megállapítani. A mensi mennyit késhet kb? Mennyi idő késés után biztos a terhesség?
2016. márc. 9. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!