Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt valaki ilyen Jysk-es...

Használt valaki ilyen Jysk-es fotelt szoptatáshoz? Milyen?

Figyelt kérdés

[link]

Tudom, hogy vannak kifejezettem szoptatós fotelek, amik biztos klaszisokkal jobbak, de már ígyis elszaladt velem kicsit a ló a babakelengyét illetően, úgyhogy most ennél többet nem szánnék rá. De kényelmes lehet szoptatáshoz?


2016. márc. 10. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen fotel nem volt kényelmes a szoptatáshoz, csak egy régi, aminél kellően fel tudtam pakolni egymásra a párnákat, hogy a kezemet azon tudjam tartani. De ritkán szoptattam ülve, inkább fekve. Egyrészt jobban szájra/kézre állt úgy minden, másrészt a fenének volt kedve fél órán át tartani mozdulatlanul (ha megmozdultam, abbahagyta a szopizást, és hergelte magát, nem kapta be újra a bimbót stb).
2016. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyet vettem, de nem nagyon hasznàltam, nehéz volt belőle felkelnem a babàval és a karomnak se volt kényelmes.
2016. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én csak simán ültem benne terhesen. Belegondoltam, ha úgy alig tudok felkelni belőle, akkor a szopizás közben elbóbiskoló, vagy a büfi után a vállamon elkoppanó babával hogyan tudnék felállni? Egy szintén terhes, akivel egy helyen voltunk akkor elmondta, hogy sehogyan. Baromi kényelmes, de nem egyszerű kikelni belőle.


/Bár, én nem tudok szoptatni fotelban, mert a fiam mióta tud forgolódni, kb 6 hónapos kora óta úgy szopizik, hogy kigurul az ölemből. Tehát nálam életveszélyes a fotelban szoptatás. Jelenleg az ágyon ülök a párnámon, és úgy etetem. Azért az ilyesmit is gondold végig, opcióként, mert ha neked is ilyen lesz akkor lehet csak útban lesz a fotel, mert nem használod./

2016. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ebből nagyon nehéz felkászálódni....ráadásul az én babáim-3-at szültem-fekve szerettek szopizni az első időben(úgy érte,hogy én is feküdtem,mellette,közben cirógattam,simogattam).
2016. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mármint úgy értem...
2016. márc. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fotelt nézel, akkor olyan legyen, aminek alacsony a karfa.
2016. márc. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!