Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen fizikai fényvédőt...

Milyen fizikai fényvédőt veszel a nyárra gyerekeidnek?

Figyelt kérdés
2016. márc. 12. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
kalap, póló
2016. márc. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly uriage-t vettem, szerintem maradok ennél.

[link]

2016. márc. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
La roche posey -t és biodermát használtunk tavaly, mindkető megfelelt a célnak, de a bioderma kék színét nem szerettem, mert a ruhát fogta
2016. márc. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van kalapja, napernyo kertbe meg 10 utam es 16.00 elott nem.viszemki kenni niveaval kenem..van egy bazi nagy szaletlink.is ha a napernyo alatt nem marad meg. mit ertesz még feny vedo alatt?
2016. márc. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bioderma ásványit vettünk, mikor pici volt, csak akkor használtuk, mikor muszáj volt, következő nyártól már nem kenegetem, fokozatosan viszem csak napra, déli órákban nyilván nem.
2016. márc. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valami dm es ultra sensitive v sensitivet fogok. Tavaly a Sun Dance ultrasensitive sonnen creme volt de azt vastagon kell kenni hogy valoban 50 faktorosan védjen és igy csupa krém volt, mindenki azt hitte himlő ellen kenem v hasonlo.

Szoval kisgyereknek nem tudom szabad e hogy bőrbe szívodó kréme legyen, ennek először utànanézek és annak függvényében fogok venni

2016. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Fizikai fényvédő: naptej, amiben titanium-dioxid, vagy cink-oxid van.

Gyerekre kémia fényvédő nem ajánlott, sőt felnőtt érzékeny, ill. napallergiás bőrre sem.


Nahát, a kalap, póló, sőt a barlang sem jutott eszembe, kösz. :DDD

2016. márc. 13. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!