Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt túlélni?...

Hogy lehet ezt túlélni? Megpróbálom rövidre fogni a történetemet. Elolvasnátok? Szomorú és megbántott vagyok. Vannak itt egyedül nevelő anyukák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.(25L)

Van egy 10hónapos fiam volt egy párom(26F) aki vasárnap elhagyott minket,a házunk karbantartás alatt van egyéb okok miatt,ami úgy látszik hogy nem megmenthető.

Szóval egy ideje a szüleimhez költöztünk (decemberben) nagy szoba van hármunknak kényelmesen elfértünk.

Na ami a lényeg hogy azért ment el mert ő nem akar itt lakni velünk mert ez város ő pedig falusi volt,vissza költözött vasárnap a szüleihez,ma eljött a dolgaiért én sírtam hogy ne hadjon itt minket hisz az ő fia ,de azt mondta nem érdekli jobb neki ott,már egy ideje nemis dolgozik de ott dolgozni akar(anyáékon élősködött,de már az ő szülein nem fog) nagyon szeretem ezek ellenére is,de őt nem érdekli pedig már a kisteson dolgoztunk erre itt hagy minket,nincs élet kedvem nagyon bánt,fáj hogy fontosabb neki az hogy ott jól érezze magát(már a haverokkal lóg ide,oda) mint hogy a fiát felnevelje gondoskodjon róla

Szerintetek én vagyok hülye hogy vágyom még utána vagy hadjam a fenébe?

Ja és a szüleinél kellene laknunk kis helyen amíg nem találnánk házat

Adnátok tanácsot?bocsi ha hülyén van megfoglamazva csak nagyon össze vagyok zavarodva



2016. márc. 15. 18:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%

A hajam égnek áll ettől a "hadjam"-tól.

Hagyjam lesz az. Érted, az alapige a hagy, gy-vel. Hogy kerül oda a d ????

2016. márc. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Telefon bele javít,bocsi :/
2016. márc. 15. 18:27
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Sajnálom hogy ilyen bunkó veled. Nem baj, hogy hiányzik és azt akarod hogy visszajöjjön, ha az én párom lenne, én is azt akarnám hogy visszajöjjön. De jobbat érdemelsz. És a fiad is. Nekünk nem tervezett baba volt, nem élünk együtt, és a párom nem is akar ide költözni (hozzájuk nem mehetünk, mindketten a szülőkkel lakunk még). Így is nagyon rossz, hogy nincs itt csak heti 3-4 napot.

Remélem észbe kap a párod nemsokára. Kitartást!

20N 17hkm

2016. márc. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
A telefon ROSSZRA nem tudja a JÓT kijavítani!
2016. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszod,írtam neki nemrég hogy lemennék lakni akkor,de vissza sem ír..kinevet..nagyon tud fájni

Sajnálom hogy ilyen helyzetben vagy!kitartás!

Utolsó:de igen,sajnos kitudja javítani rosszra,de igazából ez a legkisebb gondom ha nem vennéd észre.

2016. márc. 15. 18:49
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Már bocs, de miért "dolgoztok" kistesón, ha nincs hol laknotok most sem, nincs munkátok, semmitek? Először ezt tenném rendbe, aztán sajnálnám magam egy lusta és felelőtlen pasi miatt. Eggyel kevesebb éhes száj az anyukádnak.
2016. márc. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%
Annak örülj, hogy még nem vagy terhes újra!
2016. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Megtakarításunk van,házat tudnánk venni,nem magamat sajnálom,hanem a fiam.

Meg persze hiányzik mivel nagyon szeretem,nemtudom elfogadni hogy ilyen helyzetben vagyunk.

2016. márc. 15. 19:01
 9/17 A kérdező kommentje:
Örülök,ti mit csinálnátok?költöznétek vagy maradnátok?
2016. márc. 15. 19:24
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Hová akarsz költözni? Nem veszed észre, hogy nem akar téged????
2016. márc. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!