Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tatabányán a munkáját olcsón,...

Jenny14 kérdése:

Tatabányán a munkáját olcsón, és jól végző kozmetikus, aki babák fülbelövésével is foglalkozik, és precíz a munkája? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kozmetikusomhoz vittem volna a 4 hónapos kislányomat, ő 3000-ért megcsinálta volna, de sajnos nem ért rá most elég sokáig, és megelégeltem, hogy várnunk kell! Nem tudom, hogy le akar rázni engem, vagy később elvállalna, de nem fogok könyörögni senkinek. Biztosan nem ő az egyetlen kozmetikus a városban, akiihez vihetném a kislányomat is fülbelövésre.

2016. márc. 18. 11:24
 1/2 anonim ***** válasza:

nem kozmetikus,és nem is mondanám éppen túl olcsónak,de profi és minőségi alapanyagokkal dolgozik,Rasch Hajnalka,sárberekben a gyógyászati segédeszközös bolt(a spar mellett)

Mindkét kislányom fülét ő lőtte ki,és maximálisan elégedett vagyok,szimmetrikus,nem volt gyulladás, és a csajok is relatíve jól viselték.

2016. márc. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ne kozmetikushoz vidd. rendesen megcsinálják egy tetováló/piercing szalonban kb 1000 ft-ért (+fülbevaló persze).
2016. márc. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!