Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Maximum hány gyereket vállalná...

Maximum hány gyereket vállalnál és hány év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
Ha a szülők szeretnének nekik anyagilag és érzelmileg is mindent megadni. Egyik se legyen elhanyagolva.
2016. márc. 21. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
3gyerekem van. 5 eves 3 eves es 9 honapos. Eggyik sincs elhanyagolva.
2016. márc. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

2 va jelenleg, 2,5 éves és fél éves. még egyet szeretnénk, de aztán annyi. 2-3 éven belül.

mások véleménye alapján (is)kiegyensúlyozott gyerekek.

2016. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én 35 év felett nem szeretnék szülni, most 1 gyermekem van, egy pedig a pocakban. 2 év 2 hónap lesz köztük, még egy harmadikat bevállalnék, max 2-3 év korkülönbséggel, de valószínű megállunk a kettőnél
2016. márc. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Kettőt, kb. 3 év korkülönbséggel. Én sose tudtam jól, beosztani az időmet, ha kettőnél több gyerekem lenne, csak rohannék magam után egész nap, azt meg nem tartom minőségi életnek. Szeretnék nyugodtan élni, nem rohanni folyton, meg kapkodni, én úgy érzem, nekem ez max. 2 gyerekkel menne. Más kérdés, hogy ennek ellenére valószínűleg nem lesz a lányomnak testvére, sajnos kicsi a lakás, nem fér el még egy gyerek. Bővítésre nincs pénz (csak a tetőtérben tudnánk, az meg egy vagyon lenne), ha hitelt veszünk fel, akkor meg már a törlesztő miatt nem tudnánk kényelmesen, a megszokott színvonalat megtartva eltartani még egy gyereket. Alább meg nem szeretnénk adni, akkor inkább maradunk 3-an.
2016. márc. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ment a zöld kéz.


És ha a család külföldön él úgy, hogy mindkét szülő bevándorló ? Gondolom nem örülnének a helyiek háromnál több poronty esetén. Vagy ez tévedés ?

2016. márc. 21. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezt az utóbbi kérdést. Mi az hogy nem örülnének? Kit érdekel hogy örülnek-e hogy 2 gyerekem van-e vagy 3? Ez butaság.
2016. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2 gyereket vállalnék. Kb 2-3év különbséggel. De ha több lenne nem gond. Mármint a k.különbség.
2016. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, amikor a külföld szót úgy használják, mintha egy ország neve lenne.

Igen, van Magyarország meg külföld és külföldön minden, mindenhol pontosan ugyanúgy működik. Facepalm.

2016. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Külföldön, Angliában élünk és nagyon nem érdekel hogy ki mit gondol, kinek mi tetszik, ugyanúgy adózunk, sőt...

Amúgy a 2. gyerkőcöt várjuk most, es négyet szeretnénk. Kb 2-3 év különbséggel szeretnénk, de ez az első kettőnél se jött össze. Ember tervez, Isten végez 😄

2016. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!