Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Hogyha első gyermeked nagyon...

Hogyha első gyermeked nagyon nehéz eset volt /hisztis, akarsatos, has-fog fájós/ akkor vállalnál mellé másodikat 2,5 év korkülönbséggel?

Figyelt kérdés

Nagyon vacilálunk, de a párom mindig visszatáncol. Naponta veri magát a földhöz 21 hónaposan és iszonyatos bőgésbe kezd bárhol, bármikor, bárhol...

Már tudjuk kezelni, de nem szokik le róla, nem el van kényeztetve! Ő ilyen, de így szeretjük...csakhát a kistesó téma necces.


2010. máj. 7. 11:55
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
0%
persze! jöhet a kistesó!
2010. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

:oD

Abban reménykedünk, hogy tényleg nincs 2 egyforma gyerek :O)

Persze imádjuk a fiúnkat, de bőven elég belőle 1 :)

2010. máj. 7. 12:01
 3/33 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen rosszcsont tipus most 14 hónapos , de megint szeretnék pocakos lenni!:-)
2010. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk már megvan! A "nagy" 2 éves, irtó akaratos, hisztis, eleven kisfiú. Kisbabának is sírós volt mindig. De nagyon okos, már folyékonyan beszél, imádnivaló. Én reménykedem, hogy a hisztit hamar kinövi.

A pici most 3 hónapos, szintén fiú, de ő egyelőre egy kis tünemény. Nyugodt, türelmes baba

2010. máj. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma gyerek:))))

-háromgyerekes anyuka-

2010. máj. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Jaj csajok én is ezt mormolom magamban....nincs2egyfirmagyerek..nincs2egyformagyerek

:OD

2010. máj. 7. 20:54
 7/33 anonim ***** válasza:

Én most nem merem bevállalni a tesót a másfél éves kisfiam mellé. Csak ha majd már lehet vele értelmesen beszélni és együttműködőbb lesz. Jelenleg abszolút nem érett rá, hogy testvére legyen, simán ki is nyírná mérgében... Az utóbbi persze vicc, de tény hogy sokszor kettőnk figyelme is kevés rá, nem hogy osztozzon egy másik picivel. Félek, hogy mivel eleinte rengeteget kellene az újszülöttel foglalkozni, a nagyobbik pedig borzasztóan eleven, csak a türelmetlenség és a kiabálás lenne az osztályrésze. Sokszor így is tíz körömmel fogom vissza magam, hogy ne csapjam agyon (nem szó szerint). Úgyhogy mi még várunk a tesó projekttel, nem is azért mert a tesó is hasonlóan temperamentumos lehet, hanem mert nem érzek elég erőt magamban a nagyobbik temperamentumának a kezelésére + egy pici baba ellátására.

De tény hogy nincs2egyformagyerek! :D

2010. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Nálunk is detto ez van, néha bezárom a szobájába, hogy "ne csapjam agyon"

Viszont vagy mot szülök vagy soha, -munkahely miatt-és talán míg összejön a pici meg ugyebár van még 10 hónap pluszba, addig talán megkomolyodik :O)

2010. máj. 9. 09:39
 9/33 anonim ***** válasza:
én szeretnék, de az apuka nemigen akarja. :(((((((
2010. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
az én 14 hósom nem egyszerű eset. Iszonyúan ingerkereső, kell neki az örök jövés-menés, igazi kis hisztizsák..., éjszaka még kétszer-háromszor(!!!) eszik, még nem jár, úgyhogy állandóan rajtam lóg, ennek ellenére mi tudatosan mostanra terveztük a tesót, ,kicsi korkülönbséggel, hogy legyen mellette tesó, h lássa, h nem ő van egyedül a világon és az nem körülötte forog, meg amúgy is etetünk éjszaka, tehát benne vagyunk a babázós rutinban...meg nekem ez így sokkal szimpibb ,mint 3-4 év múlva az egész éjszakázós-babázós korszakot elölről kezdeni. a pocaklakó 14 hetes, 20 hó lesz köztük.
2010. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!