Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon szeretnék gyereket, de...

Nagyon szeretnék gyereket, de lehet, hogy sohasem lesz, hogy törődjek bele?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok,eddig nem volt olyan kapcsolatom amiben gyereket vállalhattam volna. Még normális munkahelyem sincs jelenleg. Annyira jó azoknak akik 25-26 évesen gyereket vàllalhattak mint pár barátnőm. Hogy törődjek bele,hogy valószínű nem lesz gyerekem?
2016. márc. 22. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne? Attól, hogy más 30 éves kora előtt szült, még nem jelenti azt, hogy ne lehetne felette is szülni.

Ismerek olyan nőt, akinek 40 éves korára teremtődtek meg a feltételek, akkorra lett olyan párkapcsolata, amiben szívesen vállalt gyermeket és akkor szült.

De még akiknek korábban megvannak a feltételek, azoknak sem biztos, hogy akkor jön a baba, amikor tervezik, sokan küzdenek érte évekig, évtizedekig.

2016. márc. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. Miért törődnél bele valamibe, ami csak egy lehetőség? Ott van a másik is...hogy később lesz gyereked.


Én 29 vagyok, egy barátnőm szült kb. velem együtt nemrég, a többi barátnőmnek vagy komoly kapcsolata sincs, vagy gyereket nem terveznek még. A férjem 36, a volt osztálytársainak mostanában születnek a gyerekei (férfiaknak és nőknek egyaránt).


Egyébként én sem voltam a megfelelő férfi mellett, megfelelő állásban és pénzügyi helyzetben, aztán ez valahogy fokozatosan megváltozott. Találtam megfelelő állást, jobb lett az anyagi helyzetem és találkoztam a férjemmel is. Egyébként egy konferencián, amire a munkám miatt kellett mennem.:)


összejönnek majd a dolgok! ha meg nem, akkor ráérsz akkor beletörődni! a gyereken kívül is van jó élet, ezt úgy mondom, hogy van egy álombaba 2 hetesünk, de azért tudom, hogy előtte is boldogok voltunk a férjemmel!

2016. márc. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
30%
Én nem szülnék 30 felett,de nekem könnyű bezsélni,25 vagyok,a másodikat várom. Teljesen elfogadott és normális egyébként 30-40között szülni. Még bőven találhatsz rendes párt. A munka nehezebb ügy,de ha majd a párod nem minimálbéres,akkor szerintem nem probléma a te "rossz" munkahelyed se. Nem kell beletörődni,anyám jövőre lesz 50 éves,hugom akkor lesz 9,ergo 41 évesen szülte őt a párjának,akivel most vn együtt 10éve,2 év után vállalták hugomat.
2016. márc. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!